Bratislavas “Slovan” galvenais treneris: Nešaubījos, ka Majone Rīgā būs produktīvs spēlētājs

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Bratislavas “Slovan” Rietumu konferences tabulā ar 22 izcīnītiem punktiem 33 spēlēs ieņem desmito vietu. Savs viedoklis par komandas sniegumu ir komandas galvenajam trenerim Vladimiram Oršagam, kurš atminas arī laiku, kad Slovākijas čempionātā trenēja Metjū Majoni. 

– Kā jūs varētu raksturot “Slovan” realizāciju?

– “Slovan” šajā sezonā bieži gūst panākumus tieši tāpēc, ka spēlē ir nevienlīdzīgos sastāvos.

– Kādēļ komandai ir tik nesekmīgs sezonas sākums?

– Dažās spēlēs viss strādā pēc noteikta mehānisma, bet citās spēles “Slovan” komanda spēlē ļoti pavirši un ļoti rupji. Tas viss ir atkarīgs no spēlētāju prasmes. Jūs varat pielāgot struktūru, bet spēles laikā ir gadījumi, kad hokeja spēlētājiem vajadzētu pieņemt pareizos lēmumus!

– Komandā ir labi un pasaulē zināmi spēlētāji, bet, spriežot pēc vietas tabulā, izskatās, ka no leģionāriem nav nekāda jēga.

– Jā, puse no mūsu saraksta nekad nebija spēlējuši KHL līgā. Mēs varam zaudēt piecas spēles pēc kārtas, tad vēl piecas, un tad vienkārši mirt, kā tas notika Vīnē. Mēs spēlējam daudz labāk nekā Austrijas sacensībās. Šī ir lieliska pieredze jaunajiem slovāku puišiem, šajos mēnešos viņi ir veikuši divus soļus uz priekšu, un man patīk, kā viņi reaģē uz grūtībām. Piemēram, Matush Sukel, Adam Lishka, Mario Lunter, Patrick Lamper, Mario Grman. Manuprāt, šie zēni būs Slovākijas izlases nākotne

– Metjū Majone pirms divām sezonām spēlēja “Slovan” fārmklubā Slovākijas čempionātā. 

– Viņš ir īpašs. Metjū mums palīdzēja daudz, mēs ar viņu arī strādājām. Ričards Zedniks un es bijām treneru personālā, abi runājam angļu valodā, no Ziemeļamerikas arī bija daudz puišu, tāpēc viņam nebija nekādu problēmu ar iedzīvošanos. Viņš ir foršs puisis, klausās un mācas. Majone atveda kaut ko īpašu Slovākijas čempionātam, kas regulāri bija saistīts ar uzbrukumiem, un mēs sapratām, ka viņš dosies uz spēcīgu līgu. Es baidījos par viņu pirms pārcelšanās uz Somiju, jo Metjū ļoti daudz iesaistījās uzbrukumā. Mēs centāmies viņam izskaidrot, ka dažreiz viņš uzņemas pārāk daudz. Slovākijā var izdarīt piecas kļūdas, un pretinieks gūs vārtus vienā reizē, savukārt citā līgā viņa komanda zaudēs trīs vārtus. Somijā viņam bija lēns sākums, bet pēc tam guva pārliecību un atklāja savu uzbrukuma potenciālu. Es priecājos par viņu, jebkurai komandai ir vajadzīgi šādi hokejisti gan uz ledus, gan ārpus tā. Es nešaubījos, ka Majone Rīgā būs produktīvs spēlētājs.

– Ko jūs domājat par kluba nākotni?

– Mēs sākām veidot komandu tikai augustā, un, ja mēs vēlamies domāt par nākotni, tad mums ir jāsāk pieņemt lēmumus tieši tagad.

– Cīrihes spēlēs zaudējāt sausā abās spēlē. Kādēļ bija tik slikts sniegums?

-Pirms tam mēs uzvarējām piecas spēles pēc kārtas, vienlīdzīgā cīņā pieveicām pretiniekus. Ja mēs uztaisām desmit kļūdas pret CSKA, tad septiņas no tām sasniedz mērķi. Un mēs ļoti ātri pieļāvām šīs kļūdas.

Izmantotie resursi: khl.ru

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.