20/02/2018
Daniels Sedins: Ja mēs grasāmies vinnēt Stenlija kausu, tad tas notiks tikai Vankūverā
Foto: The Province

Daniels Sedins: Ja mēs grasāmies vinnēt Stenlija kausu, tad tas notiks tikai Vankūverā

Vankūveras “Canucks” uzbrucēji brāļi Daniels un Henriks Sedini mājaslapai “The Players Tribune” pastāstīja, ka neplāno spēlēt citos NHL klubos pēc līguma termiņa beigām ar “Canucks”. Atgādinām, ka zviedru brāļi spēlē Kanādas klubā kopš 2000. gada.

“Kad es domāju par Vankūveru, tad prātā nāk tikai viens – mājas”, teica Daniels. “Mēs atbraucām šurp būdami 20 gadīgi puikas, un vienkārši centāmies klausīt treneri treniņu laikā. Mēs nevarējām iedomāties, kāds mums var būt potenciāls un, cik ilgi mēs varam palikt komandā. Mēs izaugām par vīriešiem šajā pilsētā, šeit tika izaudzināti mūsu bērni. Šo gadu laikā sakrājās tik daudz atmiņu. Taču mēs vairs neesam jauni.”

Vankūveras “Canucks” izvēlējās brāļus Sedinus 1999. gada NHL draftā, Danielu ar otro kārtas numuru, bet Henriku ar trešo. Abi brāļi apliecina savu dvīņu statusu ne tika sadzīvē, bet arī hokeja laukumā. Latviešu uzbrucējs Ronalds Ķēniņš, kuram bija iespēja īsu laiku uzspēlēt ar brāļiem vienā uzbrucēju trijniekā izteicās, ka Sediniem ir viena galva. Sedini laukumā var saspēlēties ar aizvērtām acīm.

“Kad es pamostos no rīta, es joprojām domāju, ka mums ir 26 gadi”, sacīja Henriks.

“Bet, protams, mums nav 26 gadi. Mums jau ir 36,” turpināja Daniels. “Gadu pirms līguma termiņa beigām daudzi mums jautā par nākotni. Kad pienāks laiks, mēs apsēdīsimies un apspriedīsim to ar vadību. Cilvēki saka, ka mūsu laiks Stenlija kausa iegūšanai ir pagājis. Bet mēs vairs nespēlēsim citos klubos. Ja mēs grasāmies vinnēt trofeju, tad vēlamies sasniegt savu sapni šeit Vankūverā. Ja tas notiktu citā vietā, tad tas būtu pavisam kaut kas cits”.

Brāļi Sedini visu savu 17 sezonu garo NHL karjeru aizvadījuši vienā komandā, tomēr Stenlija kausu vēl nav ieguvuši. Henriks 1248 spēlēs atzīmējies ar 1020 (237+783) punktiem, kamēr Daniela kontā 986 (370+616) punkti 1225 spēlēs.

Autors: Raivis Mileiko

Komentārs

Jūsu E-pasta adrese netiks publiskota. Iezīmētie lauciņi ir obligāti *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Scroll To Top