“Daugavpils” izcīna pirmo uzvaru šajā gadā pret “Prizma/Pārdaugava”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ceturto savstarpējo spēli šajā sezonā, Latvijas 1. līgas ietvaros, aizvadīja “Daugavpils/LDZ CARGO” un “Prizma/Pārdaugava” komandas. Mājās uzvaru ar 7:5 izcīnīja Daugavpils hokejisti. Iepriekšējās tikšanās reizēs pārāki bija “Prizma/Pārdaugava” hokejisti: 4:1 un 11:5. Vienā spēlē uzvaru bullīšos ar 5:4 izcīnīja daugavpilieši.

Mājinieku komandas vārtos stājās Ruslans Kurelass, prizmiešu komandas sastāvā spēli uzsāka Ričards Rozentāls, kurš pirmā perioda 4. minūtē tika nomainīts uz Tomiju Lūsi. Otrās trešdaļas sākumā “Prizma/Pārdaugava” komandas vārtos atgriezās Ričards, bet trešdaļas vidū atkal tika nomainīts.

1. periods: spēli veiksmīgāk uzsāka mājinieki. Spēles ceturtajā minūtē Daugavpils hokejisti jau bija guvuši divus vārtus izvirzoties vadībā ar 2:0. Pēc straujā sākuma “Prizma/Pārdaugava” pieprasīja 30 sekunžu pārtraukumu un veica vārtsargu nomaiņu, Ričarda Rozentāla vietā stājās Tomijs Lūsis. Tomēr viesiem, neveiksmju likstas turpinājās, perioda astotajā minūtē paliekot trīs vīru sastāvā. Mājinieki šo iespēju neizmantoja. 12. minūtē pirmos vārtus spēlē guva “Prizma/Pārdaugava” hokejisti, precīzs bija Vadims Adoņevs. Trīs minūtes pirms trešdaļas beigām rīdzinieki izlīdzināja rezultātu – 2:2. Perioda izskaņā, divas sekundes pirms beigu signāla, Daugavpils/LDZ CARGOvārtus ģērbtuvē guva “Daugavpils/LDZ CARGO” komanda. Trešdaļa noslēdzās ar mājinieku pārākumu – 3:2.

2. periods: otrajā trešdaļā “Prizma/Pārdaugava” komandas vārtos atgriezās Ričards Rozentāls. Spēles 25. minūtē, daugavpiliešu uzbrucējs, Vitālijs Gorohovs tika kavēts vienam izskrienot pret rīdzinieku vārtiem. Nozīmēto soda metienu hokejists nerealizēja. Mājinieki pārsvaru palielināja perioda 7. minūtē, kad precīzs bija Anatolijs Ļeončiks. Pēc nepilnām četrām minūtēm, tas pats Ļeončiks guva otros vārtus spēlē un panāca 5:2. “Prizmas” komandas sastāvā sekoja vārtsarga maiņa. Rīdzinieki nepadevās, drīz vien rezultātu samazinot līdz vieniem vārtiem. Precīzi bija Niks Sandis Voiceščuks un Sandis Grīnbergs – 4:5. Otrā trešdaļa noslēdzās ar tādu rezultātu.

3. periods: spēles beidzamo trešdaļu labāk uzsāka viesi, 5. minūtē rezultātu izlīdzināja Niks Sandis Voiceščuks. Ilgi šāds rezultāts neturējās. Mazāk kā pēc divām minūtēm, vairākumā, vārtus guva “Daugavpils/LDZ CARGO” komandas hokejists Andrejs Fjodorovs – 6:5. Perioda 18. minūtē mājinieki panāca jau 7:5. Daugavpilieši vēl paspēja nopelnīt noraidījumu, kura dēļ tika pieprasīts 30 sekunžu pārtraukums. Tas neglāba “Prizma/Pārdaugava” hokejistus no zaudējuma, jo noraidījumu, spēles izskaņā, nopelnīja Sandis Grīnbergs. “Daugavpils/LDZ CARGO” izcīnīja pirmo uzvaru šajā gadā ar 7:5.

“Daugavpils/LDZ CARGO” – “Prizma/Pārdaugava” 7:5 (3:2, 2:2, 2:1)

Vārti: 02:48 Oļegs Nikiforovs (Renāts Vabiščevičs) 1:0, 03:29 Vitālijs Gorohovs (Jevgeņijs Moisejevs, Andrejs Fjodorovs) 2:0, 11:37 Vadims Adoņevs 2:1, 16:10 Sandis Grīnbergs (Kristiāns Drelings, Vadims Adoņevs) 2:2, 19:58 Jevgeņijs Fjodorovs (Renāts Vabiščevičs, Nikita Belomestnihs) 3:2, 26:38 Anatolijs Ļeončiks (Renāts Vabiščevičs) 4:2, 31:26 Anatolijs Ļeončiks (Nikita Belomestnihs) 5:2, 35:58 Niks Sandis Voiceščuks (Reinis Mārtiņš Lejnieks, Mikus Hermanis) 5:3, 37:02 Sandis Grīnbergs (Kristiāns Drelings) 5:4, 44:34 Niks Sandis Voiceščuks 5:5, 47:30 Andrejs Fjodorovs (Oļegs Nikiforovs, #17 Renāts Vabiščevičs) 6:5, 57:12 Oļegs Nikiforovs (Māris Ļeščovs, Dmitrijs Kačalovs) 7:5.