24/09/2017
Džeks Aikls: Esmu apņēmies palikt “Sabres” komandā

Džeks Aikls: Esmu apņēmies palikt “Sabres” komandā

Bufalo “Sabres” talants Džeks Aikls norāda, ka nesaskata neko sliktu tajā, lai nospēlētu jaunā spēlētāja līguma pēdējo gadu, nenoslēdzot ar klubu jaunu līgumu.

“Man nav nekādu problēmu ar to, lai spēlētu bez turpmākā līguma – kā būs, tā būs,” sacīja jaunais uzbrucējs. “Esmu apņēmies palikt “Sabres” komandā, tomēr es to nespēju kontrolēt. Manā varā ir tikai mana paša spēle. Gribu atnest šai pilsētai daudz prieka, līgumu kārtošana nokārtosies paša no sevis. Es saprotu, kādas attiecības mums ir ar klubu. Ja tas nenotiks, tātad nenotiks.”

Amerikāņu uzbrucējs Aikls pagājušo sezonu noslēdza ar 57 (24+33) gūtiem punktiem 61 spēlē, nelielu daļu sezonas hokejists izlaida traumas dēļ. Starpsezonā Bufalo “Sabres” komandā nomainījās galvenais treneris un ģenerālmenedžeris. Abas brīvās vakances aizpildīja pagājušās sezonas NHL finālistes Nešvilas “Predators” un Pitsburgas “Penguins” pārstāvji. Galvenā trenera pienākumi uzticēti Filam Hauslijam, kurš pildīja “Predators” trenera asistenta pienākumus. Toties no “Penguins” ģenerālmenedžera asistenta posteņa pacēlies Džeisons Boterills.

Pirms pāris dienām pārādījās informācija, ka Aikls varētu noslēgt astoņu gadu līgumu ar Bufalo “Sabres” komandu. Tomēr nekādas detaļas vairāk nav zināmas, hokejista aģents vien norādīja, ka sarunas par jaunu līgumu ir procesā. 

“Man nav problēmu ar to, lai pabeigtu sezonu bez turpmākā līguma un nopelnīt to, ko būšu pelnījis. Līgā ienākuši daudz jauni hokejisti, kuri spēlē lielas lomas savās komandās. Puiši daudz strādā un saņem par to atalgojumu. Ja viņi to ir pelnījuši, tātad tā arī ir. No jauno spēlētāju algu skatu punkta, tirgus nav mainījies. Bet es cenšos par to daudz nedomāt. Es spēju kontrolēt tikai to, kas ir manos spēkos. Pēc šāda principa es spēlēju un ikdienā trenējos. Tas ir manās rokās,” teica Aikls.

20 gadus vecais Džeks Aikls pagājušajā sezonā arī neieguva divu miljonu dolāru bonusu, kas bija atrunāts līgumā, ja hokejists būs starp desmit labākajiem punktu guvējiem vidēji spēlē. Uzbrucējs ierindojās 11. vietā ar vidēji 0.934 punktiem spēlē, viņam priekšā aizsteidzās Edmontonas “Oilers” uzbrucējs Leons Draizaitls ar vidēji 0.939 punktiem spēlē.

Izmantotie resursi: sports.ru

Autors: Raivis Mileiko

Komentārs

Jūsu E-pasta adrese netiks publiskota. Iezīmētie lauciņi ir obligāti *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Scroll To Top