24/09/2017
Hārtlijs: Zini kāpēc tu esi taksometra šoferis? Tāpēc, ka tu nekam netici

Hārtlijs: Zini kāpēc tu esi taksometra šoferis? Tāpēc, ka tu nekam netici

Nedēļas sākumā oficiāli tika paziņots, ka Bobs Hārtlijs turpinās vadīt Latvijas izlasi. Līgums ar Kanādas treneri parakstīts uz pieciem gadiem, līdz pat 2022. gada Olimpiskajām spēlēm Pekinā.

Kanādiešu treneris strādās ne tikai ar Latvijas valstsvienību, bet arī izglītos vietējos hokeja speciālistus, kuriem zināšanas viņš jau sniedza pirms pagājušā pasaules čempionāta un arī pēc tā. Tāpat Hārtlijs veido Latvijas bērnu un jaunatnes hokeja sistēmas programmu. Tomēr kanādiešu speciālista līgumā ar Latvijas hokeja federāciju ir atrunāts punkts, ja Hārtlijs saņems piedāvājumu no kādas NHL vienības, tad līgums var tikt pārtraukts.

Vakardien zilajos ekrānos debitēja raidījums “Hattrick”, kuru vada bijusī “Overtime” brigāde – Armands Puče un Valdis Valters, bet Gunta tēls ir nomainīts ar vīru vārdā Brunis, kura balss ir identiska kā Guntim. Viens no raidījuma pirmajiem visiem bija LHF ģenerālsekretārs Viesturs Koziols, kurš sniedza komentāru par līguma pagarināšanu ar Hārtliju.

Koziols arī dalījās stāstā, ko Hārtlijs pieredzēja pēc pasaules čempionāta, braucot taksometrā Rīgā.

Hārtlijs brauca taksometrā ar šoferi [Latvijā], kurš uzreiz atpazina kanādiešu treneri. Šoferis esot teicis, ka Latvijas izlasei 10. līdz 12. vieta ir ļoti labs rādītājs. Hārtlijs palika dusmīgs par šādu apgalvojumu un teica: “Kāds labs rādītājs? Mēs varam labāk”. Šoferis gan esot noliedzis Latvijas iespējas tikt augstāk. Kanādiešu treneris, kāpjot ārā no taksometra šoferim sacīja: “Zini kāpēc tu esi taksometra šoferis? Tāpēc, ka tu nekam netici.”

Kanādiešu treneris jau ir sniedzis pietiekami lielu ieguldījumu Latvijas hokejā. Lai gan Hārtlijs neatklāj jaunu pasauli, jo arī pašmāju speciālisti mūsu spēlētājiem ir snieguši līdzīgas atziņas. Tomēr mūsu mentalitāte ir tuvāk taksometra šofera domu gājienam, nekā Hārtlija ideoloģijai.  

Bobs Hārtlijs par Latvijas izlases galveno treneri tika iecelts 2016.gada decembrī. Kanādiešu speciālista vadībā valstsvienība pasaules čempionātā Ķelnē izcīnīja desmito vietu. Mūsu hokejisti rādīja agresīvu spēli ar maksimālu pašatdevi, izpelnoties daudzu cilvēku atzinību. Izšķirošajā apakšgrupas mačā par iekļūšanu ceturtdaļfinālā Latvijas hokejisti dramatiskā cīņā ar 3:4 pēcspēles metienos piekāpās mājiniekiem Vācijai.

Komentārs

Jūsu E-pasta adrese netiks publiskota. Iezīmētie lauciņi ir obligāti *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Scroll To Top