24/09/2017
Jāgrs tuvu līguma parakstīšanai ar Kalgarī “Flames”

Jāgrs tuvu līguma parakstīšanai ar Kalgarī “Flames”

Nopietnu interesi par 45 gadus veco čehu uzbrucēju Jaromiru Jāgru izrāda Kalgarī “Flames”, kuru trenē bijušais uzbrucēja speciālists Dalasas “Stars” komandā Glens Galatzans. 

Nacionālās hokeja līgas (NHL) korespondents Eliots Frīdmens ziņo, ka Kalgarī “Flames” Jāgru izskata kā potenciālu komandas papildinājumu. Pirms atgriešanās NHL, Jāgrs sezonu varētu sākt Eiropā, spēlējot sev piederošajā, Čehijas pēc spēka otrās līgas komandā “Kladno”.

“Kad viņš bija manā rīcībā…pirmkārt, viņš nav tik ātrs, cik mēdza būt, bet spēlē ar ripu viņš joprojām ir spēcīgāks kā citi līgas hokejisti,” pagājušajā sezonā par Jāgru izteicās Galatzans, kurš debitēja pie Kalgarī “Flames” komandas stūres. “Man personīgi, vispārsteidzošākā lieta ar Jāgru ir viņa fiziskā uzbūve, viennozīmīgi, auguma parametri [189 cm, 104 kg], spēks un roku kustības, viņa hokeja IQ līmenis ir ārpus robežām.”  

Galatzans vadīja Dalasas “Stars” komandu 2012./13. gada sezonā, kad čehu uzbrucējs zvaigžņu sastāvā 34 spēlēs atzīmējās ar 26 (14+12) rezultativitātes punktiem. 

“Dalasas laikā mēs izgriezām pāris Jāgra spēles video klipus, ar treneru korpusu sēdējām, skatījāmies un bijām pārsteigti, kā viņš to spēj izdarīt. Viņš var gūt vārtus, atdot piespēles, viņš var izdarīt to visu. Pēc manām domām, tās ir lietas, kas viņam ļāva tik labi spēlēt. Un Jāgram ir liela kaislība pret hokeju,” viedokli par uzbrucēju izteica Galatzans.  

Kalgarī “Flames” nekomentēja čehu uzbrucēja iespējamo pievienošanos komandas sastāvam. Liesmu spēles modelī Jāgrs iederētos trešajā vai ceturtajā uzbrucēju trijniekā, un spēlei vairākumā. 

45 gadus vecais uzbrucējs pagājušajā sezonā pārstāvēja Floridas “Panthers” komandu, atzīmējoties ar 46 (16+30) rezultativitātes punktiem 82 regulārās sezonas spēlēs. Tā viņam bija jau 23. sezona NHL, jūlija sākumā “Panthers” vienība paziņoja, ka līgumu ar hokejistu nepagarinās. 

Kopumā 1711 NHL aizvadītā spēlē Jaromirs Jāgrs guvis 1914 (765+1149) punktus, bet 208 izslēgšanas spēlēs atzīmējies ar 201 (78+123) punktu. NHL visulaiku rezultatīvāko spēlētāju sarakstā Jāgrs ieņem otro vietu, līdera godā ar 2857 punktiem stabili mājo Veins Greckis. 45 gadus vecajam uzbrucējam vajag nospēlēt tikai 56 spēles, lai apsteigtu Gordiju Hovu un kļūtu par līgas visvairāk aizvadījušo spēļu līderi.  


Komentārs

Jūsu E-pasta adrese netiks publiskota. Iezīmētie lauciņi ir obligāti *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Scroll To Top