Kovaļčuks neuzskata, ka Olimpiskās spēles ir veids kā KHL sevi pierādīt

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Iļja Kovaļčuks, iespējams, beidzis savu NHL karjeru nomainot pasaulē spēcīgāko hokeju līgu pret KHL. Viņš neuzskata, ka būtu labi šajā turnīrā rīdīt vienu līgu pret citu. Un šī neesot sacensība, kurā KHL varētu pierādīt, ka ir labāka līga nekā NHL.

“Tās ir divas lieliskas līgas. Nav svarīgi, kurš kurā līgā spēlē,” sacīja Kovaļčuks, pēc aizvadītā treniņa ar Krievijas Iļja Kovaļčukshokeja izlasi.

“Mēs esam šeit kā komanda un nevienam neintresē, kur tu spēlē. Mēs esam šeit ar misiju. Es nevienam neko negribu pierādīt. Vienkārši gribu būt pats un parādīt labāko sniegumu.”

Iļja šo sezonu aizvada KHL klubā Sanktpēterburgas “SKA”, kur 44 spēlēs guvis 16 vārtus un atdevis 24 rezultatīvas piespēles.

Atšķirībā no dažiem analītiķiem, ir prognozēts, ka KHL spēlētājiem nebūs lielākas priekšrocības pār NHL spēlētājiem uz starptaustiskā ledus izmēra laukuma.

“Tā ir mazliet atšķirīgāka spēle, lielie laukuma izmēri, jo ir jāslido vairāk,” viņš sacīja. “Fiziski, vajag būt labāk sagatavotam nekā spēlējot uz NHL izmēra laukuma, bet mēs to redzēsim.”

Krievijas hokeja izlasei pirmā spēle turnīrā būs pret Slovēniju (13. februāris, 14:30).

nbcsports.com

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.