Kurbads finālam piesaista Rīgas “Dinamo” video treneri

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Latvijas čempionāta jeb Optibet hokeja līgas (OHL) čempione “Kurbads” finālsērijai pret “Mogo” vienību piesaistījusi Rīgas “Dinamo” un Latvijas valstsvienības video treneri Pēteri Gromu.

Aizvadītā gada čempione četrās pusfināla spēlēs, ielaižot tikai vienus vārtus, pārspēja pagājušā gada finālisti HK “Zemgale/LLU” komandu. “Kurbads” sesto sezonu pēc kārtas spēlēs finālā, pēc gada pārtraukuma viņiem pretī stāsies “Mogo” hokejisti. Otra fināliste pusfināla četrās spēlēs tika galā ar “Prizma” komandu.

Hokeja apskatā “Šķēliens” sportacentrs.com žurnālists Ulvis Brože minēja, ka Pēteris Groms piesaistīts pēc “Dinamo” sezonas beigām un tagad speciālistam būs iespēja izanalizēt “Mogo” vienību pa visām vīlītēm. Pirmo finālspēli abas komandas aizvadīs 21. martā, kas ir ļoti ilga pauze, pēc pusfināla mačiem. Hokejisti būs izkrituši no spēļu ritma, bet prāti būs uzasināti ar pretinieku viltībām. 

Vai “Kurbads” iekustinās jaunu aisbergu vietējā čempionātā, ko sauc par video treneru darbu? Vai arī šī ir ekstra, kas izdevīga tikai sezonas svarīgākajām spēlēm?

Vairāk uzzini:

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.