Nesaskaņu dēļ ar treneri Muštukovs maina klubu Francijā

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Latviešu vārtsargs Ervīns Muštukovs pametis kūrortpilsētas Nicas komandu, jo hokejistam radās viedokļu nesakritība ar kluba galveno treneri. Tagad hokejists ir pievienojies tautiešu pārstāvētajai “Mulhouse” vienībai.

Sarunā ar Hokeja Blogu vārtsargs atzina, ka Nicas vienībā pildījis pirmā vārtsarga pienākumus, bet vienā no treniņiem radās verbāls konflikts ar komandas galveno treneri. Pēcāk slovāku speciālists Staņislavas Sutors atstādinājis latviešu vārtsargu no treniņiem un spēlēm. Komanda vilcinājās ar līguma laušanu, bet rezultātā tika šķirtas sadarbības saites un izmaksāta kompensācija.

Ilgi nebija jāgaida, kad Muštukovam nāca piedāvājums no “Mulhouse” vienības, kura turnīra tabulā atrodas pirmspēdējā vietā. Komandas krāsas pārstāv vēl trīs latvieši – Sandis Zolmanis, Rolands Vīgners un Artūrs Ševčenko. Latviešu vārtsargs 25 mačos vidēji ielaidis 3,28 vārtus un atvairījis 91,1% pretinieku metienu.
Šī ir Muštukovam ir atgriešanās sezona Francijas čempionātā, jo 2015./16. gada sezonā viņš spēlēja citā šīs valsts komandā Grenobles “Bruleurs de Loups”.

Pagājušo sezonu latvietis veiksmīgi aizvadīja Lielbritānijas komandā Šefīldas Steelers. Regulārajā turnīrā viņš 53 spēlēs vidēji ielaida 2,36 ripas un atvairīja 91,80% metienu, bet četrās izslēgšanas turnīra cīņās Muštukovam vidēji 3,20 ielaisti vārti un 90,9% atvairīti metieni.

Karjeras laikā latvietis paspējis izbaudīt vairākas Eiropas hokeja līgas un arī aizokeāna vējus, neskaitot Francijas un Anglijas pieredzi, CV papildināts arī Ziemeļamerikā, Dānijā un Zviedrijā, savulaik viņš aizvadīja divas spēles Rīgas “Dinamo” kreklā.

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.