20/02/2018
Ozoliņš: Mēs nespējam atrast atbildes dažiem jautājumiem

Ozoliņš: Mēs nespējam atrast atbildes dažiem jautājumiem

Mājas spēļu sērijas otrajā mačā Rīgas “Dinamo” šodien piedzīvoja otru zaudējumu, piekāpjoties Mārtiņa Karsuma pārstāvētajai Maskavas “Dinamo” ar 1:5. Pēcspēles preses konferencē Rīgas komandas galvenais treneris Sandis Ozoliņš uzsvēra, ka jāatrod risinājums vairākuma realizācijai.

“Rezultāts ir rezultāts. Paklupām, nokritām, tagad ir jautājums – vai mēs pieceļamies, vai turpinām atrasties, kur tagad esam,” tieši iesāka Ozoliņš.

Rīdziniekiem šodien bija iespēja spēlēt piecos vairākumos, to skaitā arī lielajā vairākumā, tomēr nevienu no iespējām mājinieki neizmantoja. Viesu neitralizācijas brigādei lielas grūtības nesagādāja mazākums, jo rīdzinieki ripu kustināja lēni, un lielākā daļa metienu tika bloķēti vai lidoja garām vārtiem. Maskavas komanda hokejisti pacietīgi aizsargājās, vairākumā atstājot savus vārtus neskartus.

“Noteikti jāatrod risinājumi, jo vairākums nedod vēlamo rezultātu,” spēli vairākumā komentēja Sandis Ozoliņš. “Mēs nespējam atrast atbildes uz jautājumiem. Vairākums ir tāda lieta, kur jārada metieni. Pirmās iespējas ir jāizmanto ar metieniem, lai pretinieki sāktu citādāk pozicionēties aizsardzības zonā. Bez metieniem un bez pirmajām iespējām ir ļoti grūti kaut ko radīt.”

Nākamo spēli rīdzinieki aizvadīs jau pirmdien, kad uzņems Jaroslavļas “Lokomotiv” hokejistus. Spēles sākums plkst. 19:30.

Izmantotie resursi: sportazinas.com

Komentārs

Jūsu E-pasta adrese netiks publiskota. Iezīmētie lauciņi ir obligāti *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Scroll To Top