Pirmo reizi Latvijā norisināsies hokeja turnīrs Red Bull Spēka 5

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šī gada februārī norisināsies unikāla formāta turnīrs hokeja entuziastiem un amatieriem – “Red Bull Spēka 5”, informē sacensību rīkotāji.

Sacensības notiks četros atlases posmos – 08., 09., 15. un 16. februārī, četrās dažādās Latvijas pilsētās, kā arī fināla posms 23. februārī, Rīgā, kur atkārtoti uz ledus laukuma tiksies atlases posmu veiklākās komandas.

Sacensībās aicināti piedalīties pilngadību sasnieguši jebkāda līmeņa hokeja spēlētāji (izņemot aktīvos Latvijas hokeja virslīgas un Junioru attīstības hokeja līgas spēlētājus), kuriem būs iespēja cīnīties par uzvaru un galvenajām balvām no pasākuma atbalstītājiem – “Hokeja pasaule” u.c.

“Red Bull Spēka 5” hokeja turnīra izcelsme meklējama hokeja dzimtenē Kanādā, kur šis pasākums (Red Bull Power 5) jau ieguvis plašāku rezonansi. Tomēr, tā kā šī sporta veida cienītāji ir pietiekami kuplā skaitā arī Latvijā, kā arī noturīgs sals mums pagaidām gājis ar līkumu, liedzot baudīt ziemas priekus uz dīķa vai atklātiem ledus laukumiem, organizatori vēlas īstenot šo nestandarta koncepta turnīru, lai radītu iespēju spēlēt hokeju ne tikai Rīgas, bet arī Valmieras, Liepājas, Daugavpils un šo pilsētu tuvāko apkaimju iedzīvotājiem.

Dalībnieki no 27. janvāra var pieteikt komandu, kuras sastāvā ir 5 līdz 6 dalībnieki, pieteikšanās lapu meklējot mājaslapā www.redbull.lv.

Noteikumi ir pavisam vienkārši – spēle sākas vienādos sastāvos, spēlējot 4 pret 4, bez vārtsargiem. Spēles ilgums ir 6 minūtes. Komandai, kas pirmā gūst vārtus, uz 1 minūti pievienojas piektais spēlētājs. Vairākums beidzas un piektais spēlētājs pamet spēles laukumu tad, ja:

  • 1 minūtes laikā netiek gūti vārti;
  • komanda vairākumā gūst vārtus;
  • vārtus gūst komanda, kas atrodas mazākumā, pārņemot vairākumu uz 1 minūti.

Atlases posmi:
08.02.2020. Vidzemes Olimpiskais centrs, Rīgas iela 91, Valmiera
09.02.2020. Daugavpils ledus halle, Stacijas iela 45a, Daugavpils
15.02.2020. Liepājas Olimpiskais centrs, Brīvības iela 39, Liepāja
16.02.2020. T/C Akropole ledus halle, Rīga

Fināls:
23.02.2020. Atklātais ledus laukums Lielvārdes ielā 141, Rīgā

Reģistrācija atlases posmiem sākas 2020. gada 27. janvārī, plkst. 09:00! Pieteikšanās lapa: www.redbull.lv

Dalība turnīrā bez makas!

Lai reģistrētos dalībai pasākumā, dalībniekam jābūt vismaz 18 gadus vecam!

Facebook pasākums

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.