Plekanecs pievienojas Jāgra klubam Čehijas 2. līgā

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

36 gadus vecais centra uzbrucējs Tomāšs Plekanecs karjeru turpinās Jaromiram Jāgram piederošajā “Kladno” komandā, kas spēlē pēc spēka otrajā Čehijas līgā. Uzreiz pēc tam viņš tika izīrēts Čehijas ekstralīgas līdervienībai Brno “Kometa”, līdz ar to uzbrucējs pārstāvēs divas komandas.

Plekanecs nesen noslēdza savu 15 sezonu garo Nacionālās hokeja līgas (NHL) karjeru, aizvadot 1095 spēles un pārstāvot tikai divas komandas, Monreālas “Canadiens” un Toronto “Maple Leafs”. Čehu uzbrucējs 1095 NHL spēlēs atzīmējies ar 251 vārtu guvumu un 410 piespēlēm, nopelnot 661 punktu.

Hokeja kluba "Kladno" īpašnieks Jaromirs Jāgrs ved pārrunas ar bijušo Canadiens de Montréal uzbrucēju Tomāšu Plekanecu

Geplaatst door Hokeja Blogs op Woensdag 14 november 2018

Centra uzbrucējs jau sen esot gribējis aiziet no NHL un atgriezties mājās, lai pārstāvētu savu pirmo komandu “Kladno”. Plekanecs vēlas savu bērnības klubu aizvest uz Čehijas ekstralīgu, kur spēlē valsts vadošās komandas.

“Es biju viņa pirmais treneris Ziemeļamerikā, kā arī viņa pēdējais,” sacīja Monreālas “Canadiens” galvenais treneris Klods Žiljēns. “Es zinu, ka starp Marku [Berževinu – “Canadiens” ģenerālmenedžeris] un Tomāšu bija dažas lielas diskusijas. Kā treneris jūs saprotat, ka viņš bija labs spēlētājs, kurš ar lepnumu kalpoja komandai. Viņš bija labs cīnītājs un uzticīgs ne tikai organizācijai, bet arī saviem komandas biedriem. Es nekad nevarēju iedomāties, ka mēs būtu tik daudz iemācījušies no tik klusa vīra, es katru dienu iemācījos kaut ko jaunu.”

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.