Rīgā viesosies NHL zvaigžņu meistarības treneris

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

22. februārī Kurbads ledus hallē slidotprasmes un roku tehnikas meistarklasi pasniegs treneris Maksims Ivanonvs, kurš ikdienā strādā ar Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlētājiem. Speciālists palīdzējis izcīnīt divus Stenlija kausus Pitsburgas “Penguins” komandai.

“Es neesmu bijis Latvijā, bet ļoti vēlos uz turieni doties,” sarunā ar Hokeja Blogu sacīja Ivanovs. “Esmu dzirdējis tikai pozitīvas atsauksmes par Latviju, gribu redzēt, kā tur attīstās hokejs. No Latvijas ir daudzi labi hokejisti, piemēram, Bļugers, kurš spēlē Pitsburgas “Penguins” komandā. Zinu, ka Latvijā ir augsts hokeja līmenis, tāpat ir KHL komanda.”

Ivanovs strādā ar NHL augstākās klases spēlētājiem, tāpat viņš palīdzējis KHL klubiem, šī speciālista pakalpojumi ir plaši pieprasīti hokeja apvāršņos.

“Augstākās raudzes hokejisti strādā pie niansēm, attīsta ātruma īpašības. Manu darbu neietekmē, vai strādāju ar pasaules zvaigznēm vai parastu hokejistu. Visi man ir studenti, nav liela atšķirība, kāda līmeņa spēlētāju es apmācu. Lai trenētu nūjas tehniku un metienu ir jāizmanto “Hockeyrevolution”.”

Pasākums – ŠEIT

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.