Spēle pret SKA. Lūzums? (2009. gada 30. oktobris)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ikkatrā krīzē ir jāsasniedz tās zemākais punkts, lai ir kur atsperties. Komanda šo punktu bija sasniegusi. Puiši paši visu laiku ļoti labi saprata- zemāk vairs nav kur krist. Acīmredzot šis psiholoģiskais šoks bija nepieciešams.

Pret SKA laukumā bija komanda, kādu šosezon vēl nebijām redzējuši. “Dinamo” grauza ledu. Spiediens pret divīzijas līderiem bija tik liels, ka viņi izskatījās apjukuši. Ne tik vien no rīdzinieku parādītā snieguma , bet arī gatavības mesties dūru cīņā pie pirmās izdevības, aizstāvot savējos un pirmām kārtām jau vārtsargu. Viesiem jau pirmajās minūtēs tika ierādīts, kurš te ir saimnieks.

Pirmajā trešdaļā, spēlējot bez bungu un skaļāko balsu atbalsta, “Dinamo” burtiski samīcija līderus- 3:0. Šajā spēlē zobus bija gatavi parādīt visu, bet īpaši jāuzteic Jēkabs Rēdlihs, kurš SKA spēlētāju Maksimu Ribinu noboksēja tā, ka prieks skatīties, un kapteinis Sandis Ozoliņš, kurš tovakar par savējiem stāvēja kā mūris. Pirmo reizi visa “Arēna Rīga” skandēja “Ozo, Ozo!”

Fantastiskā spēlē “Dinamo” izcīnija uzvaru ar 4:1. Kapteinis Sandis Ozoliņš pēc mača atzina: “Beidzot nospēlējām kā vienota komanda. Šāda komandas gara mums vēl nav bijis.”

Tobrīd neviens to vēl nenojauta, taču 30. oktobra uzvarai turpmākās sezonas scenārijā izrādījās daudz būtiskāka nozīme. Martā, kad kļuva skaidrs, ka “play-off”  pirmajā kārtā būs jātiekas ar SKA, veids, kā tikt galā ar šo klubu, mūsējiem jau bija zināms.

Rīgas “Dinamo”-Sanktpēterburgas “SKA”  2009. gada 30. oktobris 4:1 (3:0, 1:0, 0:1)                                                                                          

Vārtu guvēji: 02:57 Dārziņš (M. Rēdlihs, Galviņš) 1:0, 13:46 Iguldens (Niživijs, Cipulis vair.) 2:0, 14:10 M. Rēdlihs (Bērziņš) 3:0, 34:30 Petrovickis (Hosa) 4:0, 56:09 Sušinskis (Čajaneks, Jašins) 4:1.

Pirms spēles “Dinamo” ieņēma pēdējo vietu Rietumu konferencē ar 17 izcīnītiem punktiem. 19 spēlēs rīdzinieki bija uzvarējuši 5 reizes, bet 14 reizes zaudējusi, divās no tām bullīšos. “Dinamo” bija iemetuši 52 vārtus, bet zaudējusi 70.

Dinamo Rīga 2009./2010. gada grāmata

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.