Valmieras hokeja klubs noslēdz sadarbības līgumu ar Vidzemes Augstskolu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Latvijas 1. līgas klubs “Valmieras HK” parakstījis vienošanos ar Vidzemes Augstskolu. Abas puses apņemas sadarboties, lai nodrošinātu veiksmīgu kluba darbību, sportisko sniegumu un izglītotu studēt gribošos hokejistus. Vienošanās rezultātā hokeja kluba nosaukums tiek papildināts ar Vidzemes Augstskolas abreviatūru – Valmieras HK/BSS/VIA.

Valmieras hokeja kluba un Vidzemes Augstskolas sadarbība paredz, iespēju mācīties ar 100% atlaidi “Valmieras HK” hokejistiem, studentu iesaisti kluba attīstībā, abpusēju organizāciju popularizēšanu un pozitīva tēla veidošanu. Paralēli treniņiem un spēlēm, hokejisti varēs dzīvot augstskolas kopmītnēs un attīstīt sevi kā sportistu un studentu. Vidzemes Augstskolas studenti varēs iesaistīties kluba marketinga aktivitātēs, popularizējot hokeju un augstskolu.

“Tagad Valmierā ir iespēja studēt un spēlēt hokeju par brīvu, kas ir liela priekšrocība jebkuram spēlētājam, kas ir nodarbojies ar šo sporta veidu līdz šim,” par iespēju apvienot mācības ar hokeju izteicās “Valmieras HK” galvenais treneris Jānis Lauris. “Spēlētājiem tiek dota iespēja pārstāvēt Latvijas 1. līgas komandu, kas nākotnē varētu izaugt līdz Virslīgas vienībai. Protams, tagad par to ir pāragri spriest, bet nākotnes mērķi ir jāiezīmē.”

“Atbalstam tieši tos sporta veidus, kur organizatori ir Valmiera un Vidzemes reģions,” par sadarbības uzsākšanu ar hokeja klubu sacīja Vidzemes Augstskolas rektors Gatis Krūmiņš. “Šajā sadarbībā arī saskatām jauniešu un studentu attīstības perspektīvas sportā. Priecājamies redzēt sportiskus jauniešus, kas ir arī sekmīgi studijās. Protams, tā ir abpusēja sadarbība, kur iegūst abas puses, piemēram, iespēja vienam otru popularizēt.”

Latvijas hokeja federācijas (LHF) ģenerālsekretārs Viesturs Koziols uzsvēris, ka Latvijas hokeja nākotne ir stipros klubos. Pašmāju hokeja sistēma jābalsta uz stiprām un stabilām hokeja klubu piramīdām. Jaunās hokeja sistēmas veidošanā jāiesaista arī augstskolas, dodot iespēju hokejistiem iegūt zināšanas sev tīkamajā nozarē. LHF vadība uzsvērusi, ka Latvijai vajag ne tikai labus, bet arī izglītotus hokejistus.

Valmieras hokeja klubs aicina pievienoties arī U18 vecuma grupas jauniešus, kuriem ir iespēja mācīties kādā no Valmieras vidusskolām. Skolu pabeidzot, hokejisti mācības varēs turpināt Vidzemes Augstskolā.

Plašāku informāciju par spēlēšanu klubā un mācībām augstskolā sniegs “Valmieras HK” galvenais treneris Jānis Lauris – 29111097.

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.