24/09/2017
Zdeno Hara: Vēlos turpināt attīstīties un spēlēt cik ilgi vien spēju

Zdeno Hara: Vēlos turpināt attīstīties un spēlēt cik ilgi vien spēju

Pieredzējušais slovāku hokejists Zdeno Hara vēlas turpināt savu hokejista karjeru vēl piektajā gadu desmitā. Vairāk nekā divus metrus garais un simts kilogramus smagais hokejists otrdien ziņu portālam CSN atklāja, ka vēlētos turpināt spēlēt Bostonas „Bruins” krāsās vel pēc sezonas beigām.

“Viennozīmīgi vēlos spēlēt NHL vēl pēc šīs sezonas beigām,” sacīja Hara, kurš neslēpj, ka vēlēto karjeru turpināt tieši Bostonas vienība.

“Es mīlu šo spēli. Man patīk viss, pat grūtības un treniņi. Savā vecumā es vēl ar vien spēju visu paveikt un izbaudīt. Vēlos turpināt attīstīties un spēlēt cik ilgi vien spēju,” komandas treniņā otrdien sacīja Hara.

“Vienmēr esmu uzskatījis, ka varētu spēlēt ilgi, ja man būs laba fiziskā forma un veselība. Ceru, ka varēšu vēl ilgi spēlēt efektīvi un augstā līmenī,” piebilda slovāks.

Aizvadītajā sezonā Hara demonstrēja pieklājīgu sniegumu, 75 spēlēs izceļoties ar 10 vārtu guvumiem un 19 rezultatīvam piespēlēm. Vidēji spēlē 40 gadīgais slovāks laukumā pavadījis vairāk nekā 28 minūtes, gūstot pozitīvu lietderības koeficientu pluss 18 . Šādā garā turpinot, masīvajam slovāku veterānam nevajadzētu būt problēmām pagarināt līgumu ar pašreizējo klubu, kur Zdeno Hara ir liela vērtība – kapteiņa lomā spēlētājs ir jau kopš 2006.gada.

Pagājušajā sezonā Hara spēlēja kopā ar uz pusi jaunākajiem aizsargiem Brendonu Karlo un Čarliju Makevoju. Lai gan Hara neslēpj, ka maiņas partneri ir tik jauni, ka varētu būt viņa dēli, viņu slidot prasmes dod lielu pienesumu slovāku ripas meistaram. Tā pat Haras pieredze lieti izpalīdz, ganot jaunās avis.

“Domāju, ka tas strādā abējādi. Patiešām izbaudu spēli kopā ar jaunajiem puišiem,” teica Hara. “Ir jāciena vienam otru gan uz ledus, gan ārpus hokeja halles, neatkarīgi no pieredzes un aizvadīto spēļu skaita.”

Pēdējo sezonu laikā Haras sniegums vismaz statistikas ailītēs ir nedaudz pasliktinājies, bet tas vēl arvien ir salīdzinoši augstā līmenī. Lai gan pats hokejists vēlas turpināt savas gaitas Bostonas klubā, šobrīd mēs varam tikai zīlēt, vai viņam izdosies pagarināt līgumu ar pašreizējo klubu. Viennozīmīgi komandas vadība pirms lēmuma pieņemšanas vēlas redzēt, kā Hara izskatās spēles laukumā 40 gadu vecumā. Pirmā pārbaudes spēle „Bruins” paredzēta jau 18. septembrī savu skatītāju priekšā pret Monreālas „Canadiens”.

Par 2017./18. gada sezonu slovāks saņems četrus miljonus ASV dolāru lielu algu.

Autors: Jānis Bernāns

Komentārs

Jūsu E-pasta adrese netiks publiskota. Iezīmētie lauciņi ir obligāti *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Scroll To Top