Znaroka znots Artēmijs Panarins asi kritizē Putinu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Nacionālās hokeja līgas (NHL) uzbrucējs Artēmijs Panarins, kurš šovasar parakstīja septiņu gadu līgumu ar Ņujorkas “Rangers” vienību, asi izteicies par Krievijas hokejistu Vladimiru Putinu.

“Es domāju, ka viņš vairāk nesaprot, kas ir labs, bet kas slikts,” medijā sport24.ru citēts Panarins. “Man šķiet, ka viņam tagad jau ir grūti novērtēt situācijas, jo padomnieki viņu noved pie lēmumiem. Ja ikviens tev 20 gadu vecumā pateiks, ka esat labs kolēģis un visu darāt pareizi, vai jūs domājat, ka redzēsiet savas kļūdas?”

Pirms tam Panarins kritizēja krievu baletdejotāju Anastasiju Voločkovu, kura izteicās, ja kādam nepatīk lietu kārtība valstī, tad var to pamest.

Intervija ar Panarinu notika viņa vairāk nekā četrus miljonus eiro vērtajā Sanktpēterburgas dzīvoklī. Pēc komentāriem cilvēki sprieda, ka, tagad dzīvojot Brodvejā, Panarins var izteikt šādas replikas, bet patiesībā viņam mājas ir Krievijā.

“Tas ir nonsens. Mūsu kļūda ir tā, ka mēs izturamies pret viņu kā pārcilvēku. Bet viņš ir tāds pats kā mēs, un teorētiski kalpo mums. Man nav nekāda attieksme pret viņu kā pārcilvēku,” sacīja Artēmijs Panarins.

Hokejista komentārs kontrastē ar Aleksandra Ovečkina nostāju, kurš 2017. gadā sociālajos medijos ar lozungu “Putin Team” parādīja, ka tautieši ir ar spēcīgu, un vienotu attieksmi pret savu valsti. Pēcāk Kremlis pateicās Ovečkinam par šo ierakstu.

Vladimirs Putins zināms, kā Nakts hokeja līgas snaiperis, kurš aizvadītās sezonas noslēguma mačā iemeta astoņas ripas. Talantīgā spēlētāja izaugsme ir redzama, jo 2018. gada turnīra beidzamajā spēlē Putins guva tikai piecus vārtus. Pēc spēles uzbrucējam radās neliela ķibele, paklūpot aiz sarkanā paklāja, bet izsenis zināms, ka zvaigznes krīt ne tikai no debesīm, bet arī uz ledus.

Artēmijs Panarins nevienā NHL spēlē nav guvis astoņus vārtus, tāpēc ir saprotama hokejista nievājošie komentāri pret savu amata brāli. Kamēr Panarins sezonu sāks pāri okeānam Ņujorkā, tikmēr Putins šaipus krastam turpinās gatavoties nākamajai Nakts hokeja līgas spēlei. Panarins Latvijas publikai zināms, kā trenera Oļega Znaroka meitas znots. 

View this post on Instagram

Серьёзные люди ☠️

A post shared by Alisa Znarok (@alisaznarok) on

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.