Kanādas junioru hokeja līgas spēlētājiem iesaka nepublicēt informāciju par spēli Fortnite

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

“The Sports Network” (TSN) žurnālists Riks Vestheds savā Twitter profilā sacījis, ka Ontario hokeja līgas (OHL) spēlētājiem ticis piekodināts dzēst visu informāciju no saviem sociālo mediju profiliem, kas būtu saistīta ar, popularitāti iemantojušo, spēli “Fortnite”. Dažas NHL komandas datorspēli uzskata par lielu uzmanības novērsēju/ apsēstību.

OHL ir viena no trim lielākajām junioru hokeja līgām (17 hokeja klubi Kanādā, trīs ASV), pulcējot labākos jaunos spēlētājus no 16 līdz 21 gadu vecumam. Ieteikums izklausās diezgan muļķīgs, taču ir jāņem vērā, ka šī gada maijā, “Sportsnet” diktors minēja, ka viens no labākajiem junioru līgas spēlētājiem ticis nosūtīts pie kluba vadības, lai konsultētos par savu datorspēļu ieradumu.

“Par videospēlēm. Es neminēšu spēlētāja vārdu. Es ļoti stipri šaubos, ka viņš tiks NHL un tas ir tikai videospēļu atkarības dēļ. Viss aizgājis tik tālu, ka viņa menedžeris man teica, ka viņu (spēlētāju) sūtījuši konsultēties par šo problēmu, jo viņš varētu spēlēt visu nakti, līdz rīta gaismai un nākamajā dienā viņam nebūtu spēka”, pastāstīja Džefs Mareks (Jeff Marek) raidījumā “31 thoughts: The Podcast”.

Vairāki profesionāli atlēti ir bijuši saistīti ar datorspēļu vidi. Bostonas “Celtics” spēlētājs Gordons Heivards spēlēja profesionālajā “Starcraft 2” turnīrā, cīnoties par 100 tūkstošiem dolāru pēc savas pievienošanās NBA 2010. gadā. Turklāt Heivards apsolīja piedalīties profesionālajā “Fortnite” spēles turnīrā Losandželosā, taču operācijas dēļ nespēja pievienoties esporta čempionātam.

Avots: polygon.com

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.