HK “Liepāja Juniors” pārliecinoši apspēlē “Prizma/Pārdaugava” (Latvijas 1. līga)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Svētdien, 18. janvārī, Latvijas 1. līgas ietvaros, nūjas krustoja HK “Liepāja Juniors”  un “Prizma/Pārdaugava”. Spēle norisinājās Volvo ledus centrā, taču mājas sienas šoreiz rīdziniekiem par labu nenospēlēja – zaudējums 0:4. Liepājniekiem vārtus sargāja Arturs Pavļikovs, bet mājnieku vārtos stājās Ričards Rozentāls.

1. periods. Jau spēles pirmajās divās minūtēs, pēc precīziem Romāna Nekļudova un Artura Ozola metieniem, rezultāts vēstija 2:0, par labu Liepājas hokejistiem. Mājnieku treneris Gundars Gailis, gan ar vārtsarga nomaiņuHK "Liepāja Juniors" nesteidzās un arī pus minūtes pārtraukums netika pieprasīts, iespējams tas bija pareizi, jo nekas ievērības cienīgs, pirmajā perioda vairs nenotika.

2. periods. Otrais periods bija zīmīgs ar to, ka liepājnieki nopelnīja sešus divu minūšu noraidījumus un vienu disciplināro sodu 10 min. Lai arī spēlējot mazākumā, tika patērēti ļoti daudz spēki, mājnieki tā arī nespēja atslēgt Artura Pavļikova sargātos vārtus, vēl vairāk, perioda izskaņā precīzs bija Regnārs Kaļinovskis un rezultāts jau 3:0, par labu liepājniekiem.

3. periods. Trešajā trešdaļā krasi nekas vairs nemainījās. Perioda ievadā pēdējos – ceturtos vārtus ,Liepājas komandas labā guva Konstantīns Ļubobratecs un vēl divi mājnieku noraidījumi, perioda pirmajā pusē ļāva liepājniekiem jau sākt domāt par uzvaru. Tā arī notika, skanot spēles beigu signālam, tablo vēstija 4:0, par labu viesiem.

“Prizma/Pārdaugava” – HK “Liepāja Juniors” 0:4 (0:2, 0:1, 0:1) (Latvijas 1. līga)

Vārti: 00:57 Romāns Nekļudovs (Edgars Homjakovs), 01:49 Arturs Ozols (Edgars Homjakovs), 38:19 Regnārs Kaļinovskis (Iļja Žučkovs, Romāns Nekļudovs), 44:01 Konstantīns Ļubobrate (Endijs Butāns)