“Prizma/Pārdaugava” līderu cīņā uzveic HS “Rīga 98” + Sanda Grīnberga komentārs

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šodien, Latvijas 1. līgas ietvaros, Volvo SC risinājās divu Rīgas komandu cīņa – “Prizma/Pārdaugava” pret HS “Rīga 98”, pārāki šoreiz izrādījās mājnieki, kas spraigā cīņā ar 6:4, pārspēja gados jaunākos “Rīga 98” hokejistus. Šī bija abu komandu ceturtā tikšanās reize, bet bilance bija par labu  “Rīga 98” hokejistiem – divas uzvaras un viens zaudējums (pēcspēles metienos). Vārtu drošība “Prizma/Pārdaugava” rindās tika uzticēta Ričardam Rozentālam, bet “Rīga 98” vārtus mūrēja Kalvis Ezers. Pēc šīs uzvaras “Prizma/Pārdaugava” hokejisti atgriezušies turnīra tabulas pirmajā pozīcijā.

1. periods. Spēle iesākās ar pārliecinošiem “Prizma/Pārdaugava” uzbrukumiem un izskatītjās, ka jaunie “Rīga 98” hokejisti piedzīvos sagrāvi. Prizmas hokejisti laukumā darbojās ļoti pārliecinoši un jau 13. minūtē rezultāts bija 4:0, par labu Pārdaugavas vienībai. Perioda beigās gan “Rīga 98” vienus vārtus atguva, taču kopējā bilde jaunajiem spēlētājiem joprojām bija drūmās krāsās – 1:4.Haralds Štrombergs

2. periods. Apņēmīgāk periodu iesāka “Rīga 98” hokejisti, un iznākot laukumā varēja redzēt cīņas sparu, kas nekādā gadījumā neliecināja par baltā karoga pacelšanu, vēl vairāk, pēc Renāra Krastenberga un Bruno Bakanova precīziem metieniem, rezultāts tika samazināts līdz minimumam – 3:4. “Prizma/Pārdaugava” gan prata ar vieniem vārtiem atbildēt un dodoties pārtraukumā uzvarēja ar rezultātu 5:3.

3. periods. Rakstura cīņa. “Rīga 98” komandai bija jāpierāda tas, ka viņi grib un var atspēlēties, bet pārdaugaviešiem bija jānotur koncentrācija un jānovada spēle līdz beigām. Varēja šķist, ka liela nozīme būs spēlei nevienādos sastāvos, bet vārti vairākumā netika gūti. Jāteic gan, ka trešā perioda ievadā, pēc Vadima Adoņeva pārkāpuma – turēšanu ar nūju, uz “Prizma/Pārdaugava” vārtiem tika nozīmēts soda metiens, taču to nespēja realizēt Emīls Ezītis, un “Rīga 98” pakaļdzīšanās turpinājās. Pāris minūtes vēlāk mērķtiecīgie uzbrukumi vainagojās panākumiem, un savus otros vārtus spēlē gūstot Bruno Bakanovam, “Rīga 98” atkal pietuvojās “Prizma/Pārdaugava”  hokejistiem līdz minimumam, bet šajā spēlē jaunajiem hokejistiem tas arī bija viss. Perioda izskaņā “Rīga 98” nomainīja vārtsargu, pret sesto laukuma spēlētāju, taču ar precīzu metienu tukšos vārtos atzīmējās “Prizma/Pārdaugava” hokejists Sandis Grīnbergs, un spēles liktenis bija izlemts.

“Prizma/Pārdaugava” – HS “Rīga 98” 6:4

Vārti – 02:22  Oskars Ancītis (Niks Sandis Voiceščuks) 1:0, 02:46 Reinis Mārtiņš Lejnieks (Oskars Ancītis, Niks Sandis Veiceščuks) 2:0, 12:41 Bruno Priede (Mihails Bončenkovs) 3:0, 13:10 Kristiāns Dreilings (Sandis Grīnbergs, Kirils Horstols) 4:0, 15:16 Haralds Štrombergs (Bruno Bakanovs, Verners Egle) 4:1, 23:28 Renārs Krastenbergs (Vlads Vulkanovs, Emīls Ezītis) 4:2, 31:35 Bruno Bakanovs (Haralds Štrombergs) 4:3, 35:26 Niks Sandis Voiceščuks (Kaspars Pauče, Bruno Priede) 5:3, 47:54 Bruno Bakanovs (Valters Apfembaums) 5:4, 59:59 Sandis Grīnbergs (Mikus Hermanis) 6:4.