“Valmieras” HK ar minimālu pārsvaru atzīst HK “Tukums” hokejistus

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ceturto spēli šajā gadā aizvadīja Valmieras hokejisti, kuri savu skatītāju priekšā ar 2:3 atzina HK “Tukums/Stiga RM” pārākumu. Šī bija pirmā spēle sezonā, kura tika translēta internetā, atsauksmes ir pozitīvas. Tomēr, interesantā spēlē valmierieši atzina Tukuma komandas pārākumu. Vārtus “Valmieras” HK labā guva: Reinis Cimdiņš un Lauris Žagariņš. Ar 28 gūtiem punktiem 21 spēlē Valmieras komanda ieņem 4. vietu Latvijas 1. līgā.

Pēc vairāku spēļu izlaišanas sastāvā atgriezās Valmieras komandas aizsardzības balsti: Arvis Purviņš, Toms Mencis un Toms Feldmanis. Uzbrukuma līnijā spēlē nedevās komandas labākais vārtu guvējs Mikus Ozols, tāpat nepalīdzēja pieredzējušais – Guntis Džeriņš. “Valmieras” HK vārtos stājās, pēdējās spēles labi aizvadījušais – Dāvis Dakša. HK “Tukums” vārtus sargāja Kuroiwa Yoshihiro.

Lauris Žagariņš

1. periods: spēle iesākās aktīvi, kā jau tas tika paredzēts. Spēles temps bija ļoti augsts un abas komandas to spēja izturēt. Veiksmīgāk saspēlējās tukumnieki, bet “Valmieras” HK hokejisti arī demonstrēja labu hokeju. Pirmais noraidījums tika nopelnīts spēles 6. minūtē, kad divu minūšu sodu saņēma HK “Tukums/Stiga RM” hokejists. 30 sekundes spēlējot mazākumā, tukumnieki nopelnīja vēl vienu noraidījumu, paliekot trīs spēlētāju sastāvā. Diemžēl, valmierieši to nespēja realizēt, un noraidījumu vairākuma laikā nopelnīja Dāvis Zunde. Tiesneši ar noraidījumu došanu neskopojās. Tomēr, neviena komanda nespēja izmantot vairākuma iespēju. Pirmā trešdaļa noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu – 0:0.

2. periods: otrā trešdaļa atkal iesākās ar noraidījumiem. Viesu komandas hokejisti bija aktivizējušies un lielu perioda daļu pavadīja Valmieras komandas zonā. HK “Tukums/Stiga RM” presings atmaksājās ar gūtiem vārtiem. Spēles 26. minūtē, pēc iemetiena, tika adresēta piespēle vārtu priekšā un precīzs, ar ripas iebakstīšanu starp Dakšas kājsargiem, bija Edvards Balgalvis. Trešdaļas lielāko daļu, abas komandas aizvadīja nepilnu spēlētāju sastāvā. Pārkāpumi bira cits pēc cita. Perioda 18. minūtē HK “Tukums/Stiga RM” rezultātu dubultoja. Komandas uzbrucējs (Roberts Dambergs) no aizvārtes izlīda vārtu priekšā un pārspēja Dāvi Dakšu – 0:2. Mazāk, kā pēc minūtēs Tukuma komanda jau panāca 3:0. Acīgs no vārtu priekšas bija Jānis Rutkis. Otrā trešdaļa noslēdzās ar Tukuma komandas pārākumu – 3:0.

3. periods: noslēdzošajā spēles trešdaļā, jau pirmajā minūtē noraidījumu nopelnīja “Valmieras” HK uzbrucējs. Mazākumu mājinieki izturēja. Pirmos vārtus Valmieras komandas labā guva Reinis Cimdiņš. Ar vieglu uzmetienu uz vārtiem, valmierieši samazināja vārtu starpību perioda 5. minūtē. Šajā trešdaļā spēle ritēja no vieniem vārtiem uz otriem. Gribēšana “Valmieras” HK bija milzīga, bet ar to bija par maz. Perioda vidusdaļā sākās asa spēle no Tukuma komandas. Sākumā noraidījumu par rupjību nopelnīja Dāvis Pūliņš, bet vēlāk Kristaps Jākobsons rupji nospēlēja pret Dāvi Zundi. Valmieras komandas aizsargs Toms Sproģis metās izrēķināties ar pāri darītāju. Sākās kautiņš! Abi spēlētāji tika sodīti līdz spēles beigām. Emocijas sita augstu vilni, likās, ka kautiņš sapurinās valmieriešus vēl vairāk. Spēles pēdējā minūtē HK “Tukums/Stiga RM” palika mazākumā un valmierieši ņēma nost vārtsargu. Vārti tika gūti, bet bija par vēlu. Sekundi pirms trešdaļas beigām precīzs bija Lauris Žagariņš. Spēle noslēdzās ar Valmieras komandas zaudējumu – 2:3. Par mača zvaigzni varēja nosaukt Dāvi Dakšu, neskaitāmas reizes glāba komandu no vārtu zaudējuma, ar to bija par maz.

“Valmieras” HK – HK “Tukums/Stiga RM” 2:3 (0:0, 0:3, 2:0)

Vārti: 25:19 Edvards Balgalvis (Pāvels Spirins, Kristers Krišs Petraškevičs) 0:1, 37:35 Roberts Dambergs 0:2, 38:29 Jānis Rutkis (Mārtiņš Rutkis, Elvis Kaimiņš) 0:3, 44:02 Reinis Cimdiņš (Toms Sproģis, Aivars Anis) 1:3, 59:59 Lauris Žagariņš (Dāvis Zunde, Kristaps Bīnerts) 2:3.

Pēcspēles intervija ar HK “Tukums/Stiga RM” vārtsargu Kuroiwa Yoshihiro:

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.