HK “Zemgale/LLU” atspēlē trīs vārtus un izcīna uzvaru OHL atklāšanā

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šodien, 9. septembrī, INBOX.LV ledus hallē sākās 2021./2022. gada “Optibet” hokeja līgas jaunā sezona. Pirmā sezonas spēle norisinājās starp pagājušā gada finālistiem HK “Olimp/Venta 2002” un HK “Zemgale/LLU”. Abas komandas sezonu iesāka ar aizraujošu un visai neparedzamu hokeju.

Pirmajā trešdaļā mājinieki HK “Olimp/Venta 2002” ar teicamu sniegumu uzbrukuma zonā panāca trīs vārtu pārsvaru. Pirmos vārtus spēles 6. minūtē guva Aleksandrs Jerofejevs. Spēles 12. minūtē pārsvaru dubultoja Kirils Galoha, bet trešos mājinieku vārtus ar precīzu metienu guva Miķelis Rēdlihs.

Otrā trešdaļa spēli pagrieza par 180 grādiem. Jau otrā perioda trešajā minūtē viesu komanda vienus vārtus atguva un piektajā minūtē viņiem rezultātu izdevās samazināt jau līdz minimumam. HK “Zemgale/LLU” sastāvā pirmos vārtus šajā mačā guva Roberts Jekimovs, bet otros – Aleksandrs Novikovs. Spēles 32. minūtē rezultātu izlīdzināja Artūrs Ozoliņš – 3:3. Nedaudz vairāk kā divas minūtes līdz trešdaļas beigām Edgars Dīķis izvirzīja viesu komandu vadībā pirmo reizi spēlē, tomēr HK “Olimp/Venta 2002” pēc neilga laika rezultātu izlīdzināja spēlējot vairākumā. 21. sekundi līdz perioda beigām vairākumā vārtus guva Jekimovs, panākot HK “Zemgale/LLU” komandas pārsvaru 5:4.

Trešajā trešdaļā divus vārtus guva viesu komanda un spēle noslēdzās par labu HK “Zemgale/LLU” komandai 7:4. Trešajā periodā vārtus jelgavnieku komandā guva Kristaps Roķis un Kirils Tambijevs.

Par mača labākajiem spēlētājiem tika atzīti Miķelis Rēdlihs (Olimp/Venta 2002) un Artūrs Ozoliņš (Zemgale/LLU). Šajā mačā pa trīs punktiem nopelnīja Kirils Galoha (2+1), Aleksandrs Novikovs (1+2) un Kirils Tambijevs (1+2). Nākamā OHL spēle paredzēta 8. septembrī starp HK “Liepāja” un HK “Mogo/LSPA”.