Bufalo “Sabres” apskatnieks: Girgensons varētu atrast darbu arī citā NHL komandā

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Apmeklējot NHL spēles Zviedrijā, mums izdevās aprunāties ar Bufalo “Sabres” apskatnieku Džonu Voglu, kurš izteicās par komandas sniegumu, Ralfa Krīgera faktoru, kā arī latvieti Zemgu Girgensonu.

“Girgensona, Larsona un Okposo maiņa ir lieliski iesākusi sezonu,” izteicās The Athletic žurnālists. “Viņu maiņa atrada ķīmiju un spēja gūt vārtus, kad to vajadzēja. Viņi vēl joprojām veido daudz iespējas. Pirms sezonas nebija skaidrība vai Zemgus un Larsons vispār atgriezīsies, jo bija brīvie aģenti, bet prieks ka viņi te ir un, ka spēle sekmējas.”

Girgensons šajā sezonā 25 spēlēs ir guvis trīs vārtus un atdevis tikpat rezultatīvas piespēles. Latvietim jāservē ceturtās maiņas spēlētāja loma, bet svarīgākais uzdevums ir neitralizēt pretinieku mazākuma brigādes. 

“Viņa artilērijā ir kas tāds, ko komandām noteikti vajag, Girgensons ir melnā darba darītājs,” ja “Sabres” sezonas beigās nepagarina līgumu ar latvieti, tad citas līgas vienības būs ieinteresētas viņa pakalpojumos. “Cilvēki saka, ka viņam bija 12, 15 vārti sezonā, kur ir viņu pienesums tagad. Tā vairs nav viņa spēle, un domāju, ka daudzi, kas to visu teica, tagad krietni vairāk novērtē Girgensona devumu komandā.”

Bufalo "Sabres" apskatnieks par komandu un Girgensonu

#NHLGlobalSeries spēlēs Zviedrijā mums sanāca aprunāties ar Bufalo "Sabres" apskatnieku Džonu Voglu, kurš izklāstīja savu viedokli par komandu un Zemgu Girgensonu.

Geplaatst door 11TV op Woensdag 27 november 2019

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.