Bufalo Sabres: NHL var apgriezt kājām gaisā

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” vienība šosezon rāda zobus katrai NHL komandai, kā arī izcīnīja desmit uzvaras pēc kārtas. Pašlaik Bufalo komanda atrodas otrajā vietā Austrumu konferencē, kā arī piektajā vietā līgā ar 45 punktiem 34 spēlēs. Tikmēr latviešu lokomotīve iekrājis astoņus (3+5) punktus 31 mačā. 

Vienībā ir izteikti vilcējspēki, kā Džeks Aikls, Džefs Skiners, Sems Reinharts, Džeisons Pomenvils, arī somu zvaigzne Rasmus Ristolainens un zviedru superbērns Rasmus Dalins.

Bufalo “Sabres” pirmssezonas spēles aizsāka diezgan labi, jo uzvarēja trīs no septiņiem mačiem, pret Sidnija Krosbija pārstāvēto Pitsburgas “Penguins”, Ņujorkas “Islanders” un Kolumbusas “Blue Jackets” vienībām.

Tālāk jau sākas oktobris līdz ar to arī 2018./19. gada
NHL sezona. Gads Bufalo komandai sākās labāk salīdzinoši ar iepriekšējām sezonām, jo “Sabres” vienība uzvarēja sešas no divpadsmit spēlēm. Un oktobrī uzvarēja arī NHL finālistus Vegasas “Golden Knights” ar rezultātu 4:2.

Sekoja novembris, kur Bufalo pārsteidza NHL un tās komandas, uzvarot desmit spēles pēc kārtas. Kā arī Zemgus nepalika sausā iekrājot trīs (2+1) punktus. Šajā mēnesī Bufalo uz īsu brīdi pat bija pirmajā vietā Austrumu konferencē.

Decembris “Sabres” komandai sākās diezgan pavirši, jo aprāvās desmit spēļu uzvaru līnija un sākas piecu maču zaudējuma sērija. Pēc piekāpšanās Filadelfijas “Flyers” (2:6) Bufalo saņēmās un izcīnīja divas uzvaras. 11. decembrī pret Losandželosas “Kings” (4:3) un 13. datumā pret Arizonas “Coyotes” ar rezultātu 3:1. Pēcāk zaudējums papildlaikā Aleksandra Ovečkina pārstāvētai komandai Vašingtonas “Capitals” ar rezultātu 3:4. 

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.