NHL

Girgensona komandas biedrs Ristolainens: Bufalo es neizbaudu hokeju

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona komandas biedrs Bufalo “Sabres” vienībā Rasmus Ristolainens somu medijiem paudis nožēlu, ka viņam vēl nav bijusi iespēja izbaudīt hokeju Nacionālajā hokeja līgā (NHL). 

“Es neesmu varējis palīdzēt komandai izcīnīt uzvaras,” medijā mtvuutiset.fi citēts Ristolainens. “Pēdējās sezonas ir bijušas īpaši smagas, un man nav bijusi iespēja izbaudīt hokeju.”

24 gadus vecais somu aizsargs pašmāju medijiem norādījis, ka ir neapmierināts ar valdošo atmosfēru komandā, kura viņu draftēja 2013. gadā ar astoto numuru. Sešās aizvadītās NHL sezonās somu talants nav spējis palīdzēt “Sabres” komandai iekļūt izslēgšanas spēlēs, savukārt Ristolainens ir bijis pārliecinošs līderis lietderības koeficienta ailē. Visas sezonas aizsargs noslēdzis ar augstu lietderību, pērn ar -41 ierindojoties pirmajā vietā līgā.

“Es neko nevaru pateikt, vienīgi faktu, ka 12. septembrī es būšu kādas NHL komandas treniņnometnē,” sacīja Ristolainens, kurš negribēja atklāt attiecības ar klubu, bet tomēr izpļāpājās 

Līdzīgus komentārus par “Sabres” komandu 2017./18. gada sezonas beigās sacīja Raiens Orailijs, kurš pagājušajā sezonā ieguva pirmo Stenlija kausu un tika atzīts par izslēgšanas spēļu vērtīgāko hokejistu.

Pērn somu aizsargs 78 spēlēs atzīmējās ar 43 (5+38) punktiem, bet viņam problēmas sagādāja lēmumu pieņemšana laukumā, cīņa par ripu pie laukuma apmalē, lai gan auguma parametri hokejistam ir pamatīgi (192 cm, 98 kg).

Šajā starpsezonā hokejists trenē savu ātrumu, jo soms pamazām sāka krist ārā no NHL kopbildes. Diskusijas raisījušās arī par iespējamu maiņas darījumu, līgums ar “Sabres” komandu Ristolainenam ir līdz 2021./22. gada sezonai 5,4 miljonu dolāru vērtībā.

Šomēnes tas jau ir otrs somu hokejists, kura sirdi salauzusi viņa komanda. Augusta sākumā Edmontonas “Oilers” uzbrucējs Jasse Puljujarvi somu medijiem norādīja, ka ir jaunas komandas meklējumos. “Es gribu jaunu startu ar citu komandu. Spēlēt Ziemeļamerikā joprojām ir mans mērķis. Es palikušu Oulu [Somijas augstākās līgas klubs “Kärpät]” tik ilgi, līdz man būs kontrakts,” labdarības spēlē sacīja Puljujarvi.

2016. gada NHL drafta ceturtais numurs 139 spēlēs “Oilers” kreklā atzīmējies ar 37 (17+20) punktiem un negatīvu lietderības koeficientu -10.

Žēl šo somu hokejistu, kuriem komandas nav ļāvušas sasniegt augstu panākumus. Viena no lielākajām līgas zvaigznēm Konora Makdeivida četru sezonu laikā nav dzirdētas nievājošas tēzes par komandu. Tikai vienā no četrām sezonām komanda spējusi kvalificēties play-off. Nav viegli būt somam.

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.