Krīgers: Girgensons ir topa galvgalī mazākumā NHL

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vakardien noslēdzošajā NHL Globālās sērijas spēlē Bufalo “Sabres” ar 3:5 piekāpās Tampabejas “Lightning” vienībai. Pēc spēles Latvijas medijiem bija iespēja aprunāties ar “Sabres” galveno treneri Ralfu Krīgeru par mačiem un latviešu uzbrucēju Zemgu Girgensonu.

Sadarbībā ar 11TV ziņojam par aktualitātēm NHL Globālās sērijas spēlēs!

“Zviedri mūs lutināja ar hokeja infrastruktūru,” iesāka Krīgers. “Daudzi spēlētāji pirms tam nemaz nebija spēlējuši Eiropā. Šīs bija labas spēles pašizglītībai. Mēs esam neapmierināti, ka neguvām punktus, bet priecājamies par iegūto pieredzi.”

Girgensona pārstāvētā “Sabres” atzina “Lightning” pārākumu divas spēles pēc kārtas, Eiropas pieredzi noslēdzot ar 5:8 vārtu attiecību. Otrā spēle iegāja vēsturē ar visvairāk gūtajiem vārtiem spēlē (astoņiem) starp divām NHL komandām ārpus Ziemeļamerikas.

“Tā ir maiņa, kas bieži parāda, kā mēs gribam spēlēt,” ceturtās maiņas lomu komentēja Krīgers. “Tas ir forčekā vai, kā viņi sevi ziedo aizsardzībā. Kādu fizisko spēli viņi pielieto, lai nokausētu pretinieku aizsargus. Viņi uzstāda latiņu citām maiņām. Mazākuma spēle, ko rāda Larsons un Girgensons ir top sniegums NHL. Viņiem ir pozitīva loma mūsu komandā.”

Divās spēlēs Girgensons laukumā pavadīja mazliet mazāk nekā 20 minūtes, pielietoja piecus spēka paņēmienus un sekmīgi darbojās mazākumā. Otrajā spēlē pēc izpildīta spēka paņēmiena Zemgus pameta laukumu, bet pēcāk atgriezās laukumā.

“Viņš uz brīdi izkrita no ierindas, atgriezās, bet atlikušajā spēles daļā neizmantojām viņu daudz,” Girgensona traumas sekas skaidroja Krīgers. “Tas, ka viņš atgriezās ir laba zīme. Viņš mums ir ļoti svarīgs spēlētājs, esmu pārliecināts, ka Latvijas fani ir priecīgi viņu redzēt komandas sastāvā. Mums viņš ir vajadzīgs, izcils mazākuma spēlētājs, šodien varēja redzēt, kādu agresivitātes pienesumu dod komandai. Vienmēr dara to, ko komanda prasa.”

Girgensons šajā sezonā 17 spēlēs spējis gūt vienus vārtus, kā arī izdarīt trīs rezultatīvas piespēles. Tāpat viņš iekrājis negatīvu lietderības koeficientu -4. Tomēr treneris no viņa gaida lielāku pienesumu tieši uzbrukuma zonā.

“Mums ir nepieciešams vārtu pienesums no otrā plāna spēlētājiem. Šajās spēlēs Tampabejas ceturtā maiņa palīdzēja tikt pie uzvarām, kamēr līderi nevarēja iemest. Mums jāturpina strādāt, lai 3. un 4. maiņa gūtu vārtus. Zemgus ir guvis pāris vārtu šosezon, viņam ir daudz iespēju. Viņam dažbrīd nav paveicies, kad ripas sasniegs mērķi, viņš spēs gūt vārtus,” sacīja Krīgers.

#NHLGlobalSeries spēlē Girgensons pēc spēka paņēmiena izpildīšanas guva nelielu traumu, kā rezultātā devās uz ģērbtuvēm….

Geplaatst door Hokeja Blogs op Zaterdag 9 november 2019

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.