Latvijas U18 hokeja izlase saņem lielas uzslavas pēc spēles pret Kanādu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Latvijas U18 izlase čempionāta otrajā spēlē sagādāja smagu cīņu Kanādas izlasei, kura pārliecinoši pirmajā spēlē uzveica Zviedrijas komandu (12:1). Neskatoties uz to, ka Latvijas valstvienība beigās piekāpās ar rezultātu 2:4, komandas sniegums nepalika nepamanīts. Vairākos sociālo mediju komentāros tika izteikti pozitīvi viedokļi par Latvijas izlases sniegumu.

Pēcspēles preses konferencē uz žurnālistu jautājumiem atbildēja Oļegs Sorokins, Kārlis Mežsargs un Anrī Ravinskis, kuri izstāstīja savu skatījumu par spēli.

Kanādas U18 izlases aizsargs Brends Klārks pēc spēles sniedza šādu komentāru: “Mums tiešām šodien bija jācenšas. Viņi ir smagi strādājoša komanda, jāuzteic Latvijas spēle. Viņiem vakardien bija brīvdiena un to izmantoja savā labā. Pretinieki nāca mums virsū visu spēli, atkal jāuzteic latvieši, taču mēs izturējām vētru. Mums būtu gribējies izmantot vairāk vārtu gūšanas iespēju, taču beigās izcīnīt uzvaru šādā spēlē mums ir nozīmīga. Šadas spēles mums ir vajadzīgas, ne vienmēr uzvarēsim ar 12:1. Tādēļ šādos mačos, kurās jācīnās līdz galam ir vajadzīgas, jo tas mums palīdzēs cīņā par medaļām. Labi, ka šoreiz guvām virsroku.”

Komentāru sadaļā bieži varēja lasīt uzteikumus par teicamo Latvijas valstvienības spēli, tāpat arī daudzi slavēja Latviešu komandas vārtsarga Kārļa Mežsarga 48 atvairīto metienu sniegumu. Tāpat bija arī komentāri par Latvijas ievērojamo attīstību pēdējos gados un Zviedrijas izlases neveiksmīgo sniegumu pirmajā spēlē pret Kanādu.

Oļegs Sorokins pēcspēles preses konferencē, atbildot uz žurnālistu jautājumiem teica: “Es nevarētu būt vēl lepnāks par to kā puiši šodien spēlēja, kā viņi upurējās un tajā pat laikā darīja daudz labu lietu, pieturoties pie spēles plāna. Es domāju, ka mums bija diezgan daudz iespēju šajā spēlē, ja vēršam uzmanību, ka spēlējām pret Kanādu, kura ir viena no top komandām visā pasaulē.” Anrī Ravinskis preses konferencē izteicās šādi: “Bija diezgan skumīgi, ka zaudējām, bet mēs spēlējām labi. Aizvadījām veiksmīgu spēli aizsardzības zonā. Mums nebija tik daudz metienu pa vārtiem kā Kanādai, bet mēs izmantojām savas iespējas.”

Noteikti jāuzteic Latvijas izlases vārtsargs Kārlis Mežsargs, kurš šajā mačā atvairīja 92,31% pretinieku metienu. Kanādas izlase izpildīja 53 metienus, bet Latvijas hokejisti 27 reizes apdraudēja pretinieku vārtus. Kārlis Mežsargs stāstīja: “Nevaru būt apmierināts ar zaudējumu, vienmēr gribas uzvarēt. Mēs spēlējām labi, laikam šodien vienkārši nebija mūsu diena.”

Latvijas izlasei nākamā spēle paredzēta naktī uz piektdienu (4:00) pret Baltkrieviju, bet pusnaktī uz svētdienu būs jātiekas ar Zviedrijas valstvienību. Šogad, no piecām grupas komandām četras pirmās iekļūs izslēgšanas spēļu kārtā, bet turnīra vājākā komanda nepametīs elites divīziju, kā tas bija pagājušogad.

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.