Pasaules čempionāta trešā diena ne bez pārsteigumiem

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Hokeja notikumiem bagāta diena. Sešas spēles, divi negaidīti maču iznākumi. Dienas pirmajā pusē par uzvaru cīnījās Lielbritānijas un Slovākijas izlases Olimpiskajā Sporta centrā, bet Arēnā Rīga spēkiem mērojās Norvēģijas un Itālijas izlases.

Spēlē starp Slovākiju un Lielbritāniju rezultāts tika atklāts jau 25 sekundē.

Otrajā trešdaļā abas komandas guva pa vieniem vārtiem un spēle noslēdzās ar rezultātu 2:1 Slovākijas labā.

Tikmēr Arēnā Rīga Norvēģi spēles gaitā izvirzījās 4:0 vadībā un tikai mača trešajā periodā Itālijas valstsvienībai izdevās vienus vārtus atspēlēt. Ar to šoreiz bija par maz un spēle noslēdzās ar rezultātu 4:1 norvēģu labā.

16:15 sākās abas nākamās dienas spēles. Šīs bija spēles, kuras beidzās ar tādu rezultātu, kādu liela daļa nebija gaidījuši. Pirmajā spēlē starp Zviedriju un Baltkrieviju spēles likteni izšķīra vieni vārti. Tos pamatlaika pēdējā trešdaļā guva Baltkrievijas izlase un ar šiem vārtiem izcīnīja uzvaru 1:0.

Savukārt otrajā mačā Kazahstāna, līdzīgi kā vakar Latvijas izlasi, apspēlēja Somijas valstsvienību pēcspēles metienos. Abi pamatlaika vārti tika gūti otrajā trešdaļā.

Vakara spēlēs, plkst. 20:15, Amerika pārliecinoši pieveica Kanādas izlasi, savukārt Šveices un Dānijas valstsvienību liktenis tika izšķirts ar vienu vārtu guvumu.

Pirmie vadībā izvirzījās amerikāņi, kad pēc vārtsarga kļūdas izdevās gūt vārtus pirmajā periodā.

Šim vārtu guvumam otrajā periodā sekoja vēl trīs un tikai trešajā trešdaļā kanādiešiem izdevās gūt savus pirmos vārtus. Amerikas izlase guva vēl vienus vārtus un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 5:1.

Vakara sestajā spēlē, kurā par uzvaru cīnījās Šveices un Dānijas valstsvienības, vienīgie un uzvaru nesošie vārti tika gūti jau pirmajā periodā. To izdarīja Šveices izlases spēlētājs un kaldināja viņa komandas uzvaru – 1:0.

Latvijas izlase savu nākamo Pasaules čempionāta spēli aizvadīs rītdien, kad spēkiem mērosies ar Itālijas izlasi plkst. 16:15.