Mārtiņa Dzierkala atdzimšana

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Tagadējais Rīgas “Dinamo” kreisās malas uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals ir atzīts par aizvadītā mēneša Kontinentālā hokeja līgas (KHL) labāko jauno spēlētāju. Jāpiemin, ka šī Mārtiņam ir pirmā sezona Eiropas profesionālajā hokejā.

Latviešu jaunais hokejists Rīgas “Dinamo” sastāvam pievienojās īsi pirms sezonas sākuma. Pirmajās spēlēs Mārtiņa spēle bija augstā līmeni, jo hokejists tika gan pie vārtu guvuma, gan arī izcēlās ar rezultatīvām piespēlēm. Pēc pārliecinošajām spēlēm jaunais hokejists izcēlās ar ļoti paviršu un nestabilu hokeju. Pēcāk arī Mārtiņu aizsūtīja marinēties uz Liepājas lauvām, kur hokejists iekrāja piecus (1+4) punktus četrās spēlēs. Jā, protams Rīgas klubs gaidīja kaut ko vairāk no jaunā hokejista, bet jāpiemin, ka jebkurš hokejists, kurš maina Ziemeļamerikas hokeju pret Eiropas virtuvi, ir ļoti sarežģīti tam uzreiz adaptēties.

Vēlāk Rīgas “Dinamo” klubam sāka traumēties spēlētāji, kā Matias Mītinens un citi. Rīgai nekas neatlika, kā dot vel vienu iespēju jaunajam latviešu hokejistam. Šoreiz jau Dzierkals sāka rādīt savus ātrumus un meistarību, kas atmaksājas pirmajā spēlē pret Ņižņijnovgorodas “Torpedo” vienību. Mārtiņš pret Torpēdas Briežiem izcēlās ar vārtu guvumu, bet diemžēl dinamieši šo dueli zaudēja.

Pēcāk sekoja nākamās spēles, kur Mārtiņš izcēlās ar rezultatīviem punktiem. Tālāk sekoja Janvāra vidus, kurā rīdzinieki tikās ar Austrumu konferences līdervienību Ufas “Salavat Julajev”, kurā latviešu uzbrucējs atkārtoti izcēlās ar vārtu guvumu.  Pēc izbraukuma sērijas Rīgas klubam nāca pretī Čeļābinskas “Traktor”, Jekaterinburgas “Avtomobilist” un Magņitogorskas “Metallurg”, bet Dzierkals šajās trijās spēlēs ar punktiem neizcēlās. Tālāk pēc šiem trim zāģiem Rīgai pretī nāca Bratislavas “Slovan”, kur Dzierkals atkal izcēlās ar vārtu guvumu. Tālāk sekoja pēdējā spēle, kur Dzierkals izcēlās ar vārtu guvum un tā bija spēle pret Maskavas “Spartak”, kur hokejists atklāja rezultātu.

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.