Otro OHL sezonu pēc kārtas izlaiž HK “Liepāja”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jau otro sezonu Optibet hokeja līgā (OHL) izlaidīs HK “Liepāja”, kas pēdējo reizi virslīgā startēja 2021./22. gada sezonā. HK “Liepāja” 2015./16. gada sezonā virs galvas cēla Latvijas virslīgas čempionāta kausu un 2020./21. gada sezonā ieguva trešo vietu. 

Pēdējā aizvadītajā OHL sezonā HK “Liepāja” aizcīnījās līdz play-off un ierindojās ceturtajā vietā ar iegūtiem 52 punktiem 36 spēlēs. 

Intervijā ar hokejablogs.lv HK “Liepāja” vadītājs Andrejs Žukovs norāda, ka galvenais aspekts, kāpēc nav izveidojusies virslīgas komanda, ir finansiālie resursi. “Visus pieejamos resursus virzam jauniešos un uzskatām, ka tas ir svarīgāk nekā tērēt naudu virslīgas komandai. Nedaudz vajag pastiprināt to sporta skolas piramīdu un atbalstīt jauniešus.”

Šogad HK “Liepāja” sporta skolas treneru kolektīvā no Norvēģijas atgriežas Maksims Bogdanovs, kas turpinās strādāt kā vadošais treneris. Ar viņa iniciatīvu tiks izveidota sporta klase, kurā jauniešiem būs iespēja trenēties ne tikai hokejā, bet arī basketbolā, volejbolā un florbolā. 

Lieli plāni tiek virzīti arī U18 komandas ietvaros, kas spēles Somijas Mestis otrajā līgā. Vadošā trenera pienākumus pildīs Guntis Pujāts, bet galvenā menedžera pienākumi uzticēti Linardam Mazuram-Mago. Žukovs norāda galvenais mērķis ir jauniešiem gūt pieredzi. “Diemžēl mājas spēles nebūs, būs tikai izbraukumā tur, bet sporta ziņā spēlētājiem tas būs diezgan liels pienesums.”

HK Liepāja arī neaizmirst leģendāro Latvijas vārtsargu Mihailu Vasiļonoku, kurš šī gada aprīlī devās aizsaulē. Vasiļonoks strādāja kā HK “Liepāja” prezidents. Žukovs norāda, ka par godu leģendārajam latviešu vārtsargam plānots daudz. “Veidojam fondu Vasiļonoka vārdā, lai atbalstītu jauniešus finansiāli ar stipendijām, inventāra apmaksu un arī nometnēm ārzemēs. Plānojas arī piemineklis pie ledus halles aprīlī, gan arī turnīrs uz sezonas beigām.”

HK “Liepāja” vadītājs atzīst, ka turpina cerēt uz to, lai OHL nākamgad startētu arī Liepājas virslīgas komanda.

 

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.