HK Zemgale/LLU aizsargs: Mums pirmajā spēlē bija problēmas ar iziešanu no zonas

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ceturtajā septembrī norisinājās OHL jaunās sezonas atklāšanas spēle starp pagājušā gada finālistiem HK “Olimp/Venta 2002” un HK “Zemgale/LLU”. Aizraujošā mačā jelgavnieki atspēlējās no trīs vārtu deficīta un izcīnīja 7:4 uzvaru. Pēc spēles uz interviju hokejablogs.lv tika aicināts viens no HK “Zemgale/LLU” aizsargiem Renārs Džerods Alksnis.

Kad sākās treniņu process un sastāva komplektācija jaunajai sezonai?

-Pats personīgi komandai pievienojos nedaudz vēlāk nekā visi pārējie. Aktīvi sākām trenēties augustā.

Notika diezgan liela sastāva pārbūve, jo daudzi hokejisti aizgāja spēlēt citur. Kā komanda uztvēra šīs izmaiņas?

-Es domāju, ka kopumā ir labi. Ir tāds pats komandas gars. Viens cīnās par otru. Kopumā ir labi un komandā atmosfēra arī ir laba, vismaz es tā uzskatu.

Kā tu raksturotu spēlētāju savstarpējo saspēli? Vai ir jūtams, ka visi nav iespēlējušies viens ar otru?

-Viss līdz galam laikam nav iegājies. Trenējamies tikai nedaudz vairāk nekā mēnesi un visu laiku nāk klāt jauni cilvēki. Nāk no JAHL pāris cilvēki un arī Rīgas “Dinamo”, kuri ir nosūtīti lejā – mums bieži mainās cilvēki. Jā, varbūt pirmajai maiņai šī ķīmija jau ir izveidojusies, bet par pārējām maiņām es tā nedomāju. Pārējām maiņām vēl ir jāpiestrādā.

Kam tiek pievērsta lielāka uzmanība treniņprocesā?

-Ejam cauri visam. Fiziskie treniņi, protams, ir katru dienu. Visa taktika, spēle vairākumā un mazākumā norit pēc plāna tā kā tam jābūt. Pirmssezonā trenējāmies katru dienu.

Vakardienas spēlē pēc pirmā perioda 0:3. Kas mainīja spēles ritējumu uz jūsu pusi? Vai Artis Ābols pateica kādu skarbāku vārdu?

-Protams, ka Ābols pateica kādu skarbāku vārdu, bet mēs vienkārši parādījām ko nozīmē komanda un to, ka hokejs nebeidzas pēc divdesmit minūtēm. Es pat nezinu īsti, kas deva šo grūdienu uz priekšu, bet mums kaut kā viss sanāca un tad aizgāja pats no sevis.

Patlaban, protams, ir grūti spriest, bet pie kādām spēles niansēm būtu jāpievērš uzmanība sezonas turpinājumā. 

-Varēja redzēt, ka mums pirmajā spēlē bija problēmas ar iziešanu no zonas. Pie tā noteikti būs jāpiestrādā. Protams, arī pie mazākuma un vairākuma. Principā vienmēr jau ir jāpiestrādā pie visa.

Kādi tev ir plāni saistībā ar hokeju nākotnē?

-Baigi par to neesmu domājis, bet vismaz pagaidām mans plāns ir palikt “Zemgale/LLU”.

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.