Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Par ”Latvijas Dzelzceļa kauss 2014” uzvarētājiem kļuvuši Kazaņas “Ak Bars” hokejisti, kuri finālmačā ar 5:1 pārspēja Rīgas “Dinamo” spēlētājus. Spēlē par 3. vietu uzvaru izcīnīja Jāņa Sprukta pārstāvētā Jaroslavļas “Lokomotiv” komanda, kura tika galā ar Minskas hokejistiem – 4:2.

Minskas “Dinamo” –  Jaroslavļas “Lokomotiv” (2:1; 0:2; 0:1)

Spēles rezultāts tika atklāts jau mača sestajā minūtē, kad precīzs bija Minskas “Dinamo” hokejists. Perioda 12. minūtē otros vārtus spēlē guva Baltkrievijas kluba hokejisti, panākot 2:0. Vienus vārtus pirmajā trešdaļā “Lokomotiv” hokejisti atguva. Otrajā periodā īsā laika posmā divas reizes precīzi bija Jaroslavļas spēlētāji, izvirzoties vadībā ar 3:2. Trešajā periodā “Lokomotiv” guva vēl vienus vārtus. Ar to arī Sprukta pārstāvētā komanda svinēja uzvaru un izcīnīja trešo vietu turnīrā.

Kazaņas “Ak Bars” – Rīgas “Dinamo” (4:0; 0:1; 1:0)

Finālspēlē uzvarētājs tika noskaidrots jau pirmajā periodā, kad četrus vārtus guva Kazaņas “Ak Bars” hokejisti. Otrajā periodā vienus vārtus rīdzinieki atguva, bet trešajā periodā spēlei punktu pielika vēl vieni Kazaņas gūtie vārti. Uzvaru spēlē un turnīrā svinēja “Ak Bars” hokejisti.