10 fakti par Čerepovecas “Severstaļ” pirms spēles ar “Dinamo”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

 • Šosezon komanda aizvadījusi 12 spēles, 5 reizes uzvarējusi, bet 7 spēles zaudējusi (to skaitā vinreiz bullīšos, bet trīs reizes papildlaikā). Kopumā izcīnijusi 19 punktus. Tāpat Čerepovecas komanda 27 reizes ir guvusi vārtus, bet 26 zaudējusi. Rietumu konferencē komanda iegūst 8. vietu, bet kopvērtējumā 13.
 •  Rīgas “Dinamo” pret “Severstaļ” kopumā ir aizvadījis 8 mačus un divos no tiem uzvarējusi (3:2 un 4:3), bet sešas reizes kapitulējusi Čerepovecai (1:2, 1:3, 2:4, 3:4, 2:4 un 1:4). Kopējā vārtu attiecība “Dinamo”: 17 vārti, bet “Severstaļ”: 26 gūti vārti. 
 • Rezultatīvākais spēlētājs ir 25 gadus vecais uzbrucējs Vadims Šipačjovs #87. 12 spēlēs uzbrucējs guvis 10 punktus, tāpat viņš ir bijis labākais iemetienos komandā (53,4%). Rezultatīvākais aizsargs ir KHL spēcīgākā ščēliena īpašnieks Aleksandrs Rjazancevs #81. Šosezon 12 spēlēs aizsargs guvis 8 punktus.
 • Čerepovecā šosezon spēlē 20 krievi, 3 zviedri, pa dieviem somiem un baltkrieviem un viens čehs.
 • Komandu trenē slavenais krievu treneris Andrejs Nazarovs. Plašāk publikai viņš ir palicis atmiņā ar pagājušās un aizpagājušās sezonas izdarībām Čehovas “Vityaz” galvenā trenera amatā.
 • Vecākais spēlētājs kluba rindās ir Petrs Časlava #36 (33 gadi.) šosezon 12 spēlēs aizsargs guvis 3 punktus. Toties jaunākais spēlētājs ir tikai 17 gadus vecais uzbrucējs Pāvels Bučņevičs #89, 7 spēlēs viņš ir guvis vienu punktu.
 • Komandas vidējais vecums ir 24,46 gadi, augums- 185,46 cm, bet svars 88,43 kg.
 • Toms Vandels, spēlētājs, kas lokauta laiku aizvada Čerepovecā. Īstais klubs uzbrucējam ir Dalasas “Stars”, pagaidām nevienu spēli hokejists nav aizvadījis.
 • Komandas pamat vārtsargs ir Vasīlijs Košečkins #83. Šosezon vārtsargs aizvadījis visas 12 spēles un vidēji spēlē ielaidis 2,05 vārtus, vārtu sargāšanas procents 93,2.
 • Pēdējo spēli “Severstaļ” aizvadīja piektdien un piedzīvoja zaudējumu pret Maskavas “Spartak” komandu ar 2:3.

Spēles sākums 17:00, to varēs redzēt TV6 kanālā!   http://twitter.com/#!/severstalclubhttp://www.facebook.com/severstalclub?sk=wall,

Share.

3 Comments

 1. Megadzilna on

  Man patīk šie 10 fakti par…, bet būtu forši, ja tur ievietotu informāciju, kas nav plaši publiski zināma, protams, aizņem daudz vairāk laika, toties tad tavs/jūsu raksts būtu unikāls un piesaistītu vairāk publicitātes

 2. Megadzilna on

  Nu piemēram kāds spēles stils viņiem ir raksturīgs, kuri spēlētāji kurā maiņā un varbūt inviduāli katram spēlētājam lomu var pateikt9piem. playmaker, sniper, offensive def.) utt.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.