2022. PČ hokejā: otrā diena

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

2022. gada Pasaules čempionāta otrā diena bija spēlēm bagātāka. 14. maijā tika aizvadīts sešas spēles – pa trijām katrā apakšgrupā. Latvijas izlase čempionāta otrajā dienā aizvadīja jau savu otro spēli, šoreiz pret Somijas valstvienību.

Dienas pirmajā pusē, pulksten 12:20, savā starpā tikās Dānijas un Kazahstānas izlase A grupas spēlē, bet Zviedrija un Austrija B grupā. Spēlē starp Dāniju un Kazahstānu pārrāki izrādījās dāņi, kuri jau pirmajā trešdaļā guva uzvaras vārtus. Pirmā trešdaļa noslēdzās ar 3:0, bet spēle ar 9:1.

Māčš ar Zviedrijas un Austrijas izlašu dalību noslēdzās kā jau lielākā daļa to bija domājusi – ar zviedru uzvaru. Zviedrijas hokejisti ar 3:1 apspēlēja austriešu spēlētājus.

Pulksten 16:20 A grupā par uzvaru cīnījās Švieces un Itālijas valstvienības. Itālijas izlase izrādīja labu pretestību šveiciešu uzbrucējiem, tomēr viņi izrādījās labāki un spēle noslēdzās ar 5:2 Šveices izlases uzvaru.

Savukārt, otrajā dienas spēlē spēkiem mērojās Čehijas un Lielbritānijas valstu komandas. Šajā spēlē uzvaru izcīnīja Čehijas komanda, pārspējot Lielbritānijas izlasi ar 5:1.

Vakara spēles gan šoreiz “pakutināja” nervus skatītājiem. A grupā Slovākijas izlase mēģināja uzvarēt Vācijas izlasi, tomēr šoreiz pārāki bija tieši Vacijas hokejisti, kuri ar rezultātu 2:1 izcīnīja grūtu uzvaru pār slovākiem.

Savukārt vakara otrajā spēlē B grupā mūsu Latvijas valstvienība cīnījās pret spēcīgo Somijas izlasi. Abām komandām šī jau bija otrā spēle šajā čempionātā. Diemžēl Latvijas izlase ar 1:2 piekāpās Olimpiskajai čempionei Somijai