Edijs Brahmanis par Rīgas “Dinamo” posmu: es to gribu aizmirst

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Viens no pieredzējušākajiem spēlētājiem Latvijas čempionātā ir Edijs Brahmanis, kurš aizvadījis jau 15 sezonas Latvijā. Papildus tam viņš ieņem devīto vietu visvairāk gūtajos vārtos – 185. Podkāstā Devītnieks Brahmanis izteicās par sezonas iesākšanu “Dinamo” sastāvā un pievienošanos “Prizma” vienībai.

Latvijas hokeja čempionāta komandu Rīgas “Dinamo” sezonas laikā pameta vairāki spēlētāji, kuru vidū bija arī Edijs Brahmanis. Pats hokejists par šo tēmu īsti nevēlas runāt, bet atzīst, ka ir žēl to visu palaist vējā. “Protams, ka es gribēju turpināt spēlēt ar čaļiem, ar kuriem mēs Olimpā bijām vinējuši čempiona titulu. Tas viss plāns bija ar to visu iet uz priekšu, bet tā nebija, tāpēc es par to nemaz negribu runāt un gribu aizmirst. Tiešām žēl, ka tā komanda palika tāda.”

Uzbrucējs skaidro, ka sezonas sākumā no Rīgas “Dinamo” puses tika daudz runāts, tomēr tie esot bijuši tukši solījumi. “Sasola vienu, bet pēc tam hokejisti dabū braukt uz ārzemēm, lai var par īri samaksāt. Priekš kam tu vasarā stāsti, ja tev nav tāds plāns…”

Edijs Brahmanis pēc gūtajiem vārtiem. Foto: Guntis Lazdāns

Pieredzējušo uzbrucēju hokejablogs.lv izdevās satikt tieši pēc spēles ar “Mogo/LSPA”, kur Brahmanis ar komandu piedalās pusfināla sērijā. Lai gan komanda “Prizma” šo spēli zaudēja (2:3 PM), tomēr pats uzbrucējs norāda, ka pretinieku komanda nebija galvas tiesu pārāka. Es neteiktu, ka viņi tur baigi pārņēma. Mēs dabūjām trīs noraidījumus, skaidrs, ka pretinieku komanda dabūja virsroku, bet mēs pēc tam izturējām.”

Uzbrucējs atzīst, ka bija jūtama play-off cienīga spēle un abas komandas bijušas ļoti līdzvērtīgas. Spēle bija spraiga, jo tikai bullīšos komandai “Mogo/LSPA” izdevās gūt pārākumu par “Prizma”.

Vairāk nekā pirms nedēļas Brahmaņa komada aizvadīja spēli ar Hokeja skolu “Rīga”, kur izdevās gūt uzvaru visās trīs spēlēs un noslēdzošā dueļa papildlaikā ar rezultātu 2:1. Uzbrucējs norāda, ka spēle bijusi smaga, jo pretim stājās jauni puiši, kuriem treneris izveidojis labu spēles sistēmu. “Protams, viss norāda uz to, ka čaļi malači. Es jau saku, kopš Latvijā atgriezos un spēlēju Latvijas līgā, man tie jaunie tā simpatizē, ka tiešām ir tādi malači. Galvenais, ka nāk iekšā nākamie un nākamie.”

Hokejists strādā arī par treneri un norāda, ka priecājas redzēt tādus spēlētājus, kurus pats trenējis. “Kad uz ledus esi viņu patrenējis un tagad viņš pie tevis stāv iemetienā, un vēl tā spēlē. Tikai prieks par viņiem!”

“Mainās viss, viss tas hokejs mainās. Tas nav tikai Latvijas virslīgā, viss šobrīd tik primitīvs palicis. Tiem jaunajiem, kas grib vēl to hokeju uzspēlēt, tad ir jāgrauž.” Tā par izslēgšanas spēļu mainīšanos izsakās Brahmanis un norāda, ka laikā, kad viņš 20 gados spēlējis Ogrē, ripa pa vārtim netika mesta tik daudz kā šobrīd.

Skatoties uz nākotnes spēlēm, hokejists norāda, ka jāiet uz priekšu un tās jāuzvar. “Pretiniekos ir tādi paši ar divām kājām, neviens nav ar trijām vai divām galvām gudrāki. Pretī ir pieredzējuši spēlētāji, bet mēs arī te esam paspēlējuši. Iesim sitīsimies un viss.”

Share.

1 Comment

  1. Pingback: Brahmanis par “Dinamo” pavadīto laiku: Nemaz negribu par to runāt | Sportazinas.com

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.