Gūst punktus laukumā un pats nokārto līgumu Šveicē – Oskars Lapinskis

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Latviešu hokejists Oskars Lapinskis jau kopš 2016. gada spēlē Šveices augstākās līgas (NL) kluba Langnavas “Tigers” sistēmā. Šogad uzbrucējs pagarinājis līgumu ar komandu uz vēl diviem gadiem. Šosezon 23 spēlēs uzbrucējs ir guvis vienus vārtus un atdevis piecas rezultatīvās piespēles.

Sportists atzīst, ka Šveices komandā pats gribējis palikt, jo viss patīk un apmierina. Arī no treneriem sajūt uzticību, tāpēc arī patīk spēlēt šajā komandā. Pagājušajā sezonā Lapinskis esot bijuši arī piedāvājumi no citām komandām, bet tos neesot apsvēris.

  Jautājumā par to vai līguma parakstīšana uz vairākiem gadiem ir ienesīgāka finansiāli, hokejists atzīmē, ka nevēlas saukt skaitļus un atzīst, ka līgumu nav parakstījis ar mērķi pelnīt lielu naudu, bet gan iegūt pieredzi kamēr ir vēl jauns, var spēlēt un attīstīties.

Sportists arī intervijā norāda, ka strādā bez aģenta, līdz ar to daļa procentu no ienākumiem neaiziet algotam starpniekam. Sākotnēji uzbrucējam esot bijis aģents, bet līgumu lauza personīgu iemeslu dēļ. Šobrīd uzbrucējs strādā arī aģenta vietā. “Man ir daudz pazīstamie no tās hokeja augšas. Man neliekas, ka tas ir baigi sarežģīts darbs, un es jau tur dzīvoju sešus ar pus gadus. Es jau tur esmu no 14 gadiem un kaut kādas pamata lietas dzīvokļiem, apdrošināšanām esmu jau iemācījies. Un tā sarunu veidošana ir vienkārša, man liekas. Tu ej pie klubiem prasi, ko viņi piedāvā.”

Latviešu uzbrucējam ir iespēja spēlēt kopā ar pieredzējušo NHL spēlētāju Kodiju Īkinu, kurš šogad ir pievienojies Langnavas “Tigers” komandai. Latvietis intervijā ar hokejablogs.lv par NHL spēlētāju izsakās ļoti pozitīvi: “Vispār Kodijs ir baigi foršais čalis, patiešām labs spēlētājs, labs komandas biedrs. Arī pirmo reizi, kad viņš atbrauca zini kā likās “zvaigzne” no NHL, bet tad, kad man vajadzēja nest somas, kā jaunajam uz ģērbtuvēm, tad viņš arī paņēma divas somas. Pēc tam, kad gājām atpakaļ uz autobusu, un es viņam teicu – ko tu dari, ej ģērbies, tas ir mans darbs. Viņš teica – nē.”

Lapinskis palīdzēs Latvijas izlasei Bratislavā, Slovākijā, kur no 16. līdz 17. decembrim norisināsies trīs komandu kausa izcīņā. Latvijas izlases sastāva vadītājs Harijs Vītoliņš iekļāvis 20 laukuma spēlētājus un trīs vārtsargus. Latvijas izlasei viens no treneriem ir arī viens no zināmākajiem Latviešu hokejistiem – Lauris Dārziņš.

Kad sportistam esot piedāvāta iespēja spēlēt Latvijas izlases satsāvā, viņš uzreiz esot piekritis. Lapinskis intervijā stāsta, ka ir forši atgriezties Latvijā un satikt draugus, ģimeni.

Uz jautājumu vai ir bijuši piedāvājumi no komandām pāri okeānam, latviešu uzbrucējs atbild, ka piedāvājumi nav bijuši. Sportists saka, ja parādīs labus rezultātus laukumā, tad pavērsies arī citas durvis un iespējas.

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.