Jaunākais NHL tiesnesis mācījās slidot Saūda Arābijā

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jaunākais NHL tiesnesis, 31 gadu vecais Marks Lemelins no Ņūmeksikas slidot mācījās Saūda Arābijā.

Šo pirmdien Marks notiesāja savu pirmo spēli NHL. Šosezon Lemelins lokauta laikā jau notiesāja 45 spēles AHL, bet tagad viņš ir NHL un ir jaunākais tiesnesis. Marks Lemelins

“Mans tēvs ir no Šerbrūkas (Kvebeka) un mēs uzaugām kā hokeja fani. Mūsu ģimene dzīvoja Saūda Arābijā, kur tēvs dienēja ASV armijā. Mūsu pilsētā Rijādā bija hokeja halle un es arī tur sāku mācīties slidot,” sacīja Marks. “Pēc pavadītiem gadiem Arābijā mēs pārcēlāmies atpakaļ uz Ņūmeksiku, kur es  trenējos vidusskolas hokeja komandā un sāku tiesāt spēles.”

Savu profesionālo tiesneša karjeru Lemelins uzsāka Savienoto valstu hokeja līgā. Vēlāk viņš pārcēlās uz Centrālo hokeja līgu, Teksasā pirms pārcelšanās uz Hartfordu, kur pēdējos trīs gadus tiesā AHL spēles.

“Vienu rītu man piezvanīja Leons Stikls, ilggadējs līnijtiesnesis NHL, un piedāvāja man tiesāt spēles dzimtajā pilsētā Albuquerque, jo šeit nebija tiesneši. Notiesājot 20 spēles es sapratu, ka šai lietai man ir jāpievēršas nopietni, un te, nu es esmu” tā sacīja Lemelins.

nhl.com

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.