Izmet pieturā, kad vilciens jau aizgājis. Lietuvas komanda atbrīvojas no latvieša pēc transfēra logu slēgšanas

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Rūdolfs Oto Lapsa īsi pēc tam, kad vairs nebija iespēja mainīt klubus Latvijas čempionātā, tika izmests no Lietuvas komandas. Šobrīd uzbrucējs savas hokeja gaitas turpinās ASV Delavēras “Thunder” komandā.

Latviešu hokejists 2020. – 2021. gada sezonu bija iecerējis aizvadīt Dānijā, tomēr kovids situāciju mainīja. Lapsa Dānijā nospēlēja tikai pussezonu pirms viss tika aizslēgts. Intervijā ar hokejablogs.lv uzbrucējs atzīst, ka laukumā netika gandrīz sešu mēnešus. Pēc nepilvērtīgas sezonas viņš nonācis Lietuvā. 

Uzbrucējs atzīst, ka esot bijuši arī citi piedāvājumi: “Protams, bija citi piedāvājumi, bet tas uz to brīdi likās daudz maz piemērotākais. Viens no iemesliem kāpēc izvēlējos Lietuvas komandu bija tāpēc, ka komandā bija treneris no Latvijas.”

Aizvadītā sezona uzbrucējam bijusi daudz rezultatīvāka. Pats hokejists skaidro, ka šī sezona viņam neesot no vieglākajām. “Jau no paša sezonas sākuma cīnos ar dažādiem savainojumiem. Sanāca izlaist daudz spēles, iziet no spēļu ritma un strādāt vienam pašam zālē, lai tiktu atpakaļ uz ledus. Savainojumi, protams, ir daļa no hokeja un ar to ir jāsadzīvo.” Lapsa skaidro, ka loma komandā nav mainījusies, mainījušies tikai maiņas partneri, tomēr, jautājot latviešu hokejistam par līguma nosacījumiem, atbilde netiek sniegta.

Sergeja Durdina trenētā Lietuvas komanda Kauņas “City” šajā sezonā nolēma lauzt līgumu ar latviešu uzbrucēju tieši pēc iespējas mainīt komandu Latvijā. “Jāatzīst tas bija jocīgs lēmums no komandas puses, ka tik vēlu paziņoja par sadarbības beigšanu. Pārsvarā visās līgās transfēra logs bija slēgts un nebija iespēja nomainīt komandu.”

Tomēr aizverot vienas durvis, latviešu hokejistam pavērās jaunas – iespēja spēlēt ASV. Piedāvājums no FPHL spēlēt Delavēras “Thunder” komandā nācis caur uzbrucēja aģentu, kas arī palīdzēja sakārtot visu tā, lai latviešu hokejistam izdotos nospēlēt pēc iespējas vairāk spēles atlikušajā sezonā. Lapsa intervijā norāda, ka šobrīd ar komandu vienošanās ir līdz sezonas biegām, un šajā laika posmā ir jāizcīna pēc iespējas vairāk uzvaras.

 

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.