NHL spilgtākie maiņas darījumi

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

2021. gada NHL maiņas darījumi ir noslēgušies, tāpēc ir vērts apskatīt svarīgākos jaunumus. Šoreiz baumas par vienu no Kolumbusas vārtsargu aizmainīšu bija nepatiesas, tomēr komanda atvadījās no diviem spēlētājiem. Vairāki darījumi bija arī starp trīs komandām, taču šis bija gana mierīgs maiņas darījumu laiks.

Ēriks Gudbransons dodas uz “Predators” no “Senators” apmaiņā pret Fortunato un drafta izvēli

Nešvilas “Predators” no Otavas “Senators” iegūst aizsargu Ēriku Gudbransonu apmaiņā pret aizsargu Brendonu Fortunato un 2023. gada septītās kārtas izvēli. “Predators” ir atgriezušies izslēgšanas spēļu cīņā, un tā vietā, lai pievienotu kādu, kas varētu krasi ietekmēt komandas sniegumu, viņi tikai pievienoja Ēriku Gudbransonu, kurš papildinās sastāva dziļumu. 

Entonijs Manta dodas uz “Capitals” pret Stenlija kausa ieguvēja Jakubu Vranu

Tas ir lielisks darījums maiņas laika beigās, jo 1) neviens to negaidīja 2) abas komandas iegūst tieši to, ko vēlas. “Capitals” iegūst labu spēlētāju no sliktas komandas, kas lieliski noderēs un ir parakstīts ilgtermiņā, tādējādi nākotnē klubs ietaupīs algu griestu vietu. Savukārt “Red Wings” iegūst ātru un jaunu uzbrucēju ar Stenlija kausa gredzenu, kā arī pāris drafta izvēles. 

Kuļikovs dodas uz “Oilers” no “Devils” apmaiņā pret drafta izvēli

Ņūdžersijas “Devils” aizsūtīja aizsargu Dmitriju Kuļikovu uz Edmontonas “Oilers” pret ceturtās kārtas izvēli 2022. gada NHL draftā. “Oilers” kontā šobrīd ir divas megazvaigznes Konors Makdeivids un Leons Draizaitls. Dominējošie spēlētāji. MVP līmeņa spēlētāji karjeras labākajos gados. Šogad “Oilers” atrodas izslēgšanas spēļu zonā, kur varētu tikt diezgan tālu.

Teilors Hols un Kērtiss Lazārs dodas uz “Bruins”, Anderss Bjorks uz “Sabres”

Teiloru Holu Bufalo “Sabres” pirmdien aizmainīja uz Bostonas “Bruins”. “Sabres” ieguva uzbrucēju Andersu Bjorku un otrās kārtas izvēli 2021. gada sezonas draftā. “Bruins” ieguva arī uzbrucēju Kērtisu Lazāru, kuri kopā ar Holu ar mašīnu devās no Bufalo uz Bostonu. 2018. gada līgas MVP šogad ir sliktākā sezona un viņa iepriekšējais līgums skaidri ietekmēja “Sabres” rīcības spējas ar viņu. “Sabres” vienojās ar Holu uz vienu gadu un līgumā neiekļāva iespēju izvēlēties uz kuru komandu gribētu tikt aizmainīts. Hols iegūs iespēju atkopties no šausmīgās sezonas sākuma komandā, kurā ir vairāki talantīgi spēlētāji, vienlaikus iegūstot iespēju tikai trešo reizi karjerā spēlēt izslēgšanas spēlēs. 

Niks Folino dodas uz “Maple Leafs” no “Blue Jackets” trīs komandu maiņas darījumā

Kolumbusa aizmainīja uzbrucēju Folino pret pirmās kārtas izvēli 2021. gada NHL draftā un ceturtās kārtas izvēli 2022. gada NHL draftā no Toronto. “Sharks” par uzbrucēju Stefanu Noesenu saņēma ceturtās kārtas izvēli 2021. gadā no “Maple Leafs”. Toronto ir nodrošinājusies ar lielu veterānu pulku un dziļu sastāvu, komanda ir sevi pieteikusi augstām Stenlija kausa cerībām.   

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TSN (@tsn_official)

Deivids Savārds dodas uz “Lightning” no “Blue Jackets” pret drafta izvēlēm 

“Lightning” ieguva Top aizsargu bloķētajos metienos Deividu Savārdu no Kolumbusas “Blue Jackets”, piedaloties trīs komandu darījumā ar Detroitas “Red Wings”, apmaiņā pret “Lightning” pirmās kārtas izvēli 2021. gada un trešo kārtas iespēju 2022. gadā NHL draftā.

Kolumbusa aizmainīja aizsargu un saņēma pirmās kārtas izvēli 2021. gada NHL draftā un trešo kārtas izvēli 2022. gada NHL draftā. Detroita saņēma ceturtās kārtas izvēli 2021. gada NHL draftā . Tampabeja ieguva arī aizsargu Braienu Lešofu.

Palmērī un Zeidžaks dodas uz “Islanders” apmaiņā pret Grīru un Jobstu, kā arī drafta izvēlēm

Ņujorkas “Islanders” apmaiņā pret uzbrucējiem Eidžei Grīru un Meisonu Jobstu, kā arī pirmās kārtas izvēli 2021. gada un ceturtās kārtas 2022. gada NHL draftā no Ņūdžersijas “Devils” ieguva uzbrucējus Kailu Palmērī un Trevisu Zeidžaku.

Līdz ar Ņujorkas kluba kapteiņa Andersa Lī sezonas beigām traumas dēļ “Islanders” bija jāiegūst vēl viens uzbrucējs. Viņu darījums ar Kailu Palmērī un Trevisu Zeidžaku bija milzīga uzvara, ņemot vērā ar to saistītās zemās izmaksas un faktu, ka Lū Lamoriello pārliecināja Ņūdžersiju saglabāt pusi no atlikušās algas.

Vairāk maiņas darījumi:

Hinostroza dodas uz “Blackhawks” no “Panthers

Montour dodas uz “Panthers” no “Sabres

Dubnyk dodas uz “Avalanche” no “Sharks” 

Nemeth dodas uz “Avalanche” no “Red Wings

Nash dodas uz “Maple Leafs” no “Blue Jackets

Merrill dodas uz “Canadiens” no “Red Wings

Siegenthalerdodas uz “Devils” no “Capitals

Benn dodas uz “Jets” no “Canucks

Maple Leafs” iegūst Ben Hutton

Maple Leafs” iegūst Antti Suomela

Raffl dodas uz “Capitals” no “Flyers

Gustafsson dodas uz “Canadiens” no “Flyers

Bennett dodas uz “Panthers” no “Flames

Bowey dodas uz “Canucks” no “Blackhawks

Fleury dodas uz “Ducks” no “Hurricanes

Janmark dodas uz “Golden Knights” no “Blackhawks” trīs komandu darījumā

Soderberg dodas uz “Avalanche” no “Blackhawks

Claesson dodas uz “Lightning” no “Sharks

Gaudette dodas uz “Blackhawks” no “Canucks

Carter dodas uz “Penguins”| no “Kings” 

Coburn dodas uz “Islanders” no “Senators

Reilly dodas uz “Bruins” no “Senators” pret 2022 drafta izvēli

Rittich dodas uz “Maple Leafs” no “Flames

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.