Vai Merzļikins spēlēs kopā ar Makdeividu?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kolumbusas “Blue Jackets” jau meklē spēlētājus sastāva pastiprināšanai, taču viņi ir gatavi arī šķirties no dažiem saviem spēlētājiem, viens no tiem varētu būt vārtsargs Elvis Merzļikins.

Interesi par Merzļikinu starpsezonā ir paudušas vairākas komandas, tostarp Edmontonas “Oilers” un Čikāgas “Blackhawks”, citi klubi varētu paust interesi pirms 12. aprīļa maiņas darījumu termiņa beigām.

“Blue Jackets” šobrīd ieņem piekto vietu Centrālajā divīzijā. Gūstot tikai trīs uzvaras pēdējās 10 spēlēs, “Blue Jackets” ģenerālmenedžeris Jarmo Kekalainens varētu sākt koncentrēties uz 2021./22. sezonu.

Hokejisti Deivids Savards, Makss Domi,  Maikls Del Zotto, Railijs Nešs un kapteinis Niks Folino ir starp spēlētājiem, kurus domājams, “Blue Jackets” komandāiekļaus piedāvāto spēlētāju sarakstā kopā ar Merzļikinu.

Neskatoties uz to, Niks Folino ir ieinteresēts parakstīt jaunu līgumu ar klubu, jo viņš var kļūt par neierobežotu brīvo aģentu 28. jūlijā, tomēr pagaidām vēl nav skaidrs, vai abas puses ir sākušas sarunas par jaunu darījumu.

26 gadus vecajam Merzļikinam ir palicis viens gads līgumā ar Kolumbusas komandu, un tā vērtība gadā ir 4 miljonu ASV dolāri.

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.