Vaneks nedēļas zvaigzne; Tarasenko mēneša labākais jaunais spēlētājs

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pagājušās nedēļas Top 3 zvaigznes- Tomas Vaneks (Sabres), Kriss Kunics (Penguins) un Roberts Luongo (Canucks).

Bufalo “Sabres” uzbrucējs Tomas Vaneks ticis atzīts par pagājušās nedēļas NHL pirmo zvaigzni. Tomas VaneksNedēļas laikā četrās aizvadītās spēlēs uzbrucējs guva piecus vārtus un atdeva tik pat rezultatīvas piespēles, kopā savācot 10 punktus. Pašlaik austrietis ir līgas rezultatīvākais spēlētājs ar 19 gūtiem punktiem 8 spēlēs.

Otrā nedēļas zvaigzne ir Pitsburgas “Penguins” uzbrucējs Kriss Kunics. Pagājušajā nedēļā četrās spēlēs Kunics guva piecus vārtus un atdeva trīs rezultatīvas piespēles, 2 no pieciem gūtajiem vārtiem Pitsburgas komandai nesa uzvaru. Šosezon 9 spēlēs uzrucējs ir guvis 11 punktus un ir komandas trešais rezultatīvākais spēlētājs.

Aizvadītās nedēļas trešā zvaigzne ir Vankūveras “Canucks” vārtsargs Roberts Luongo. Ar Roberta palīdzību Vankūveras komanda uzvarēja trīs no trim spēlēm. Vidēji mačā vārtsargs ielaida 0,95 vārtus un sargāja savus vārtus 96% robežās. Šosezon kanādietis 5 aizvadītās spēlēs mačā ielaidis vidēji 1,46 ripas un nosargājis savus vārtus 94% robežās.

Toties, par mēneša jauno labāko spēlētāju ticis atzīts Sentluisas “Blues” komandas uzbrucējs Vladimirs Tarasenko. 21 gadu vecais uzbrucējs 8 aizvadītās NHL karjeras spēlēs guvis 10 punktus.

nhl.com

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.