Metjū Majones zvaigžņu dienas un nedienas

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Itāļu izcelsmes hokejists un Kanādas izlases pārstāvis Metjū Majone 2018/19. gada sezonā KHL pārstāvēja Rīgas “Dinamo” vienību. Metjū pārstāvot Rīgas klubu, ieguva netipiski labu statistiku, kas priekš līgas pirmgadnieka ir augsts rezultāts, to arī ievēroja citi klubi. Metjū Majone 58 spēles guva 46 punktus (11+35) priekš aizsarga tas ir ļoti labs rādītājs, kas Kontinentālajā hokeja līgā ir augsts līmenis.

Pēc rožainās sezonas Rīgas “Dinamo” kluba spēlētāj ieguva ļoti izdevīgu darījumu no Ķīnas kluba “Red Stars”. Metjū piekrita doties uz Ķīnu. Tomēr Metjū uz sevis liktās cerības Ķīnas klubam neparadīja. Majone “Red Stars” vienībā 16 spēlēs ieguva vien trīs punktus (0+3). Kanādiešu aizsargs tika atstādināts no amata.

Metjū pēc paviršās sezonas Ķīna kļuva par brīvo aģentu. Kanādiešu aizsargu noskatīja līgas pastarīte Minskas “Dinamo”, piedāvājot pārbaudes laika līgumu. Metjū Majone Minskas kluba kreklā aizvadīja vien 3 spēles, kurās neguva punktus.

Pēcāk atkārtoti Majone kļuva par brīvo aģentu, Rīgas “Dinamo” panāca vienošanos ar bijušo līderi. Pirms pievienošanās komandai Majone izcīnīja Špenglera kausu Kanādas izlases sastāvā, četrās spēlēs kanādietis atdeva divas rezultatīvas piespēles. 

View this post on Instagram

Spengler cup champions #2019 #Davos

A post shared by Mathew Maione (@realmathewmaione18) on

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.