NHL

Evanders Keins tulīt būs izcietis sodu – kas ar viņu notiks tālāk?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Evanders Keins 18. oktobrī tika atstādināts no notiekošās sezonas uz 21 spēli. Saskaņā ar NHL teikto Keins tika atstādināts par “konstatētu NHL/NHLPA COVID-19 protokola pārkāpumu un neievērošanu”. Nauda, ​​ko viņš zaudēs, tiek novirzīta Spēlētāju ārkārtas palīdzības fondam saskaņā ar koplīguma noteikumiem. 

Pēc pāris spēlēm šis sods jau tiks izciests, tomēr, kas notiks ar spēlētāju nav skaidrs. Ārpus ledus skandāla nomocītais un no komandas biedriem asvešinājies 30 gadu vecais uzbrucējs savu sodu būs izcietis 30 novembrī. Patlaban haizivju ģenerālmenedžeris nav atklājis plānus saistībā ar uzbrucēju. Keins bija viens no vadošajiem vārtu guvējiem pagājušajā sezonā, tomēr ar saviem skandāliem un attieksmi ir pasliktinājis komandas savstarpējo “ķīmiju”. 

Viņa līgums ir spēkā līdz 2024-25 sezonai, kura gada vidējā vērtība sasniedz 7 milj. $. Šobrīd viņš ir izveidojis trīs komandu tirdzniecības sarakstu, kurās labprāt spēlētu, bet to ir iespējams paplašināt. Tomēr lielā līguma vērtība un personālā bagāža iespēju aizmainīšanai padara gandrīz neiespējamu. Pozitīvākajā gadījumā “Sharks” būtu gatavi paturēt 50% no minētās Keina algas, tomēr ir maza iespēja, ka kāda komada vēlēsies iegūt Keinu savā spēlētāju sarakstā. “Sharks” varētu arī vienkārši samaksāt Keinam to, ko viņi ir parādā, un lūgt viņu palikt prom no komandas atlikušo sezonas daļu un pēc tam pārskatīt situāciju. Vai arī viņi varētu piešķirt viņam atbrīvojumu. Tādā gadījumā, ja viņu nepieprasīs cita komanda, viņš tiktu norīkots uz “Barracuda”. Līgumu lauzt nav ocija, jo to var izdarīt tikai tad, kad viņš pats ir pārkāpis kādu no līgumā minētajiem punktiem. 

Evanders Keins nav trenējies kopā ar komandu jau no pagājušās sezonas beigām un nebija uz treniņnometni. Pēc “Sharks” trenera Boba Bonera teiktā, Keina uzreiz iekļaušana sastāvā nav risinājums. Viņam būs nepieciešams laiks, lai atkal iejustos spēlē un būtu gatavs sniegt maksimālo uz laukuma. 

Šī nav pirmā reize, kad Keins ir bijis uzmanības centrā. Anna Keina (Evandera atsvešinājusies sieva) viņu apsūdzēja par likmju likšanu uz NHL spēlēm, tostarp viņa paša spēlēm ar “Sharks”, kuru iznākumu, viņa apgalvoja, viņš tīši centās ietekmēt viņa labā. NHL izmeklēja prasības un septembrī attaisnoja Keinu, sakot, ka netika atrasti nekādi pierādījumi, ka viņš liktu likmes uz hokeju.

Keinam šī ir sestā diskvalifikācija NHL. Viņš tika diskvalificēts uz divām spēlēm par neatļautu spēka paņēmenu Vinipegas sastāvā 2014. gadā; viena spēle par komandas noteikumu pārkāpumu Bufalo Sabres sastāvā 2018. gadā; viena izslēgšanas spēle par neatļautu spēka paņēmienu 2019. gadā, atrodoties ar Sharks; trīs spēles par amatpersonu ļaunprātīgu izmantošanu 2019. gadā ar Sharks; un trīs spēles par sitienuar elkoni ar Sharks 2020. gadā.

Šobrīd Sanhosē “Sharks” komanda 19 spēlēs ir izcīnījusi desmit uzvaras un kopā iekrājusi 21 punktu. Šī statistika ļauj viņiem ieņemt peikto vietu klusā okeāna divīzijā. Šobrīd komandas rezultatīvākais spēlētājs ir Tīmo Meiers, kurs 14 spēlēs ir guvis 18 (7+11) punktus.

 

 

Avoti: thehockeynews.com / espn.com / mercurynews.com

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.