Šonakt NHL uz laukuma kāps trīs latviešu spēlētāji

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Naktī uz piektdienu kopumā norisināsies deviņas spēles. Trijās no tām dalību ņems arī latviešu NHL spēlētāji. Zemgusa Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda uzņems Montreālas “Canadiens” vienību, Teodors Bļugers un Pitsburgas “Penguins” izbraukumā centīsies izcīnīt otro uzvaru pret Floridas “Panthers”, savukārt Kolumbusas “Blue Jackets”, ar Elvi Merzļikinu vārtos, mājās cīnīsies pret Arizonas “Coyotes”.

Teodoram šī būs jau otrā spēle jaunajā sezonā. Pirmajā spēlē Bļugers izcēlās ar gūtiem vārtiem un palīdzēja komandai izcīnīt 6:2 uzvaru pār pagājušā gada čempionu vienību Tampabejas “Lightning”. 

Savukārt Zemgum un Elvim šīs būs pirmās jaunās regulārās sezonas spēles. Zemgus laukumā dosies ar kapteiņa asistenta burtu uz krekla. 

Girgensons pagājušo sezonu izlaida traumas dēļ. Iepriekš ziņots, ka Breds Larsons šajā nedēļā sargāt vārtus pirmajā spēlē uzticēs Elvim Merzļikinam. Visas sezonas garumā Kolumbusas “Blue Jackets” pieminēs Matīsu Kivlenieku, kā arī uz pirmo spēli ieradīsies Matīsa vecāki un veiks ceremoniālo iemetienu. 

Pagājušo sezonu Kolumbusas “Blue Jackets” palika septītajā vietā Centrālajā divīzijā un nekvalificējās izslēgšanas spēlēm.

Spēles norisināsies plkst. 2:00 pēc Latvijas laika. 

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.