2022. PČ hokejā: ceturtā diena

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pasaules čempionāta ceturtā diena bez lieiem pārsteigumiem. Kopā 16. maijā tika aizvadītas četras spēles.

Pēcpusdienā A grupā par uzvaru cīnījās Kanādas un Slovākijas valstvienības. Pēc pirmās trešdaļas rezultāts bija neizšķirts 1:1, tomēr kanādiešiem izdevās gūt divus vārtus katrā no periodiem, izcīnot 5:1 uzvaru. Kanādas labā divus vārtus guva Pjērs Luks Dubuā.

B apakšgrupas pirmajā spēlē Latvijas izlase mēģināja izcīnīt savu pirmo uzvaru 2022. gada pasaules hokeja čempionātā. Pirmais periods pret norvēģiem noslēdzās 1:1, bet otrajā trešdaļā latviešiem izdevās izvirzīties vadībā ar 3:1. Norvēģiem izdevās vienus vārtus atspēlēt, bet ar to bija par maz un Latvija svinēja 3:2 uzvaru. Vārtus Latvijas komandas labā guva Rodrigo Ābols, Nikolajs Jeļisejevs un Roberts Bukarts.

Vakara spēlē A grupā starp Franciju un Vāciju rezultāts visas spēles garumā bija līdzīgs. Tikai trešās trešdaļas sākumā vāciešiem izdevās gūt vārtus un izraut uzvaru ar rezultātu 3:2.

B grupas spēlē tikās Olimpiskie čempioni un iepriekšējie Latvijas izlases pretinieki Somija pret ASV. Mačs bija asumiem un divcīņām pārbagāts, dažbrīd hokejistiem apmainoties ar rupjām laipnībām. Pirmie divi periodi izrādījās liktenīgi, kad somi guva četrus vārtus un spēle noslēdzās 4:1.