Ar “Ziemas klasiku” atgriežas Red Bull Spēka 5 hokeja turnīrs

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jau otro ziemu pēc kārtas Latvijā norisināsies amatieru hokeja turnīrs Red Bull Spēka 5.

2020. gadā, pēc četriem atlases posmiem dažādās Latvijas pilsētās un fināla spēlēm galvaspilsētā, tika noskaidroti turnīra pirmie uzvarētāji. Savukārt, šogad Red Bull Spēka 5 no iekštelpu hokeja hallēm pārcelsies uz “ziemas klasikas” koncepciju. 

Turnīra atlases posmi norisināsies 11. decembrī, taču fināls jau nākamajā dienā 12. decembrī, uz atklātā ledus laukuma Kurbads ledus hallē.

Red Bull Spēka 5 spēles noteikumi palikuši nemainīgi: 

Spēle sākas vienādos sastāvos, spēlējot 4 pret 4, bez vārtsargiem. Spēles ilgums ir 6 minūtes. Komandai, kas pirmā gūst vārtus, uz 1 minūti pievienojas piektais spēlētājs. Vairākums beidzas un piektais spēlētājs pamet spēles laukumu tad, ja:

  • 1 minūtes laikā netiek gūti vārti;
  • komanda vairākumā gūst vārtus;
  • vārtus gūst komanda, kas atrodas mazākumā, pārņemot vairākumu uz 1 minūti.

Sacensībās aicināti piedalīties pilngadību sasnieguši jebkāda līmeņa hokeja spēlētāji (izņemot aktīvos Latvijas hokeja virslīgas un Junioru attīstības hokeja līgas spēlētājus), kuriem būs iespēja cīnīties par uzvaru un galvenajām balvām no pasākuma atbalstītājiem.

Dalībnieki var pieteikt komandu, kuras sastāvā ir no 5 līdz 6 dalībnieki, pieteikšanās lapu meklējot mājaslapā www.redbull.lv/speka5. 

Komandas reģistrācija jāaizsāk kapteinim, reģistrējoties pašam un veicot komandas reģistrācijas maksu. Nonākot reģistrācijas apstiprinājuma lapā, spiediet uz pogas zemāk, lai iegūtu personalizēto saiti, ko nosūtīt pārējiem dalībniekiem bezmaksas reģistrācijas veikšanai.

Pasākums norisināsies zaļajā režīmā, dalībniekiem pie ieejas būs jāuzrāda Covid19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts. Pasākums norisināsies bez skatītājiem.

Reklāmraksts.

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.