Rūdolfs Balcers: Mans sniegums varētu būt labāks

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mazākumā pavadītās minūtes un spēka paņēmienus statistikas pirmajās ailēs neatzīmē, bet Sanhosē “Sharks” latviešu uzbrucējs Rūdolfs Balcers abos komponentos ir starp komandas līderiem. Pilnu sarunu ar uzbrucēju par trenera neuzticēšanos vairākumā, iemetiena sarunām ar Girgensonu, lielāko jokdari komandā un Latvijas izlasi skaties jau trešdien (17.11) Viaplay Sport Latvia lapā. 

“Kāds kaut kur dabūja Covid un aplipināja puskomandu, protams, nav patīkami, ka daļa komandas izkrita,” septiņu hokejistu inficēšanos ar Covid-19 komentēja Rūdolfs Balcers. “Visus, kurus izsauca no AHL gāja ārā un cīnījās, mēs nospēlējām labi un savācām daudz punktus spēlēs, kurās no mums to negaidīja. Spēlētāji bija apmierināti ar to, ko mēs paveicām.”

Sanhosē “Sharks” komanda bija pirmā šajā sezonā, kurai septiņas spēles nācās iztikt bez vairākiem pamatsastāva spēlētājiem un galvenā trenera Boba Būgnera. Komanda tika pāri šim pārbaudījumam un Rietumu konferencē ierindojas desmitajā vietā. Savukārt Balcers šosezon 14 spēlēs atzīmējies ar pieciem (2+3) punktiem.

“Es negribētu teikt, ka esmu apmierināts, varētu labāk. Jābūt vairāk goliem, noteikti varētu būt labāk. Sākums ir palēns, bet es eju un mēģinu nedomāt par goliem, punktiem,” stāsta Balcers, kurš ar 26 spēka paņēmieniem ir līderis komandā. Savukārt mazākumā latvietis ir trešais uzbrucējs ar vidēji pavadīto laiku laukumā – 1,45 min. 

“Tie spēka paņēmieni vai spēle mazākumā, mēģinu būt pozitīvs, jo katrā spēlē ir jaunas iespējas. Jāpieliek realizācijā, jo no otrās maiņas tomēr prasa vārtus.”

No 4. līdz 20. februārim norisināsies Pekinas ziemas olimpisko spēļu turnīrs hokejā, kur Latvija līdz ar NHL spēlētājiem atgriezīsies pēc viena turnīra izlaišanas. Rūdolfs Balcers kļūs par pirmo Liepājā dzimušo spēlētāju, kurš pārstāvēs Latvijas hokeja izlasi Olimpiādē.

“Zemgus teica, ka Olimpiāde ir pavisam citādāks stāsts. Cerams kovids mazliet nomierināsies un būs Olimpiādes sajūta,” norāda Balcers. 

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.