Artūrs Šilovs par vēsturisko bronzu: “Mēs bijām gatavi atdot visu, kas mums ir, lai uzvarētu šo spēli.”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Latvijas valstsvienība šodien pārrakstīja hokeja vēsturi un pasaules čempionātā Tamperē izcīnīja bronzas godalgas. Mūsu puiši papildlaikā pieveica Amerikas izlasi ar rezultātu četri pret trīs. 

Pēcspēles intervijā ar hokejablogs.lv Latvijas izlases vārtsargs Artūrs Šilovs dalījās emocijās par vēsturisko panākumu. “Grūti aprakstīt emocijas. Nevaru noticēt, ka mēs uzvarējām, ka mēs spējām to izdarīt, bet mēs visi smagi strādājām pie šī visa un esam pelnījuši šo uzvaru. Es uzskatu, ka mums šī spēle bija daudzreiz nozīmīgāka nekā viņiem. Mēs bijām gatavi atdot visu, kas mums ir, lai uzvarētu šo spēli.”

Jautāts par to, vai latviešu vārtsarga gūtā pieredze spēlējot Ziemeļamerikā devusi kādas priekšrocības šīs dienas spēlē pret Ameriku, Šilovs atbildēja sekojoši. “Grūti teikt, jo visas komandas spēlē tādā stilā līdzīgā, tāpēc tu gatavojies katrai spēlei vienādi.”

Latvijas izlases rindās Artūrs Šilovs vārtus sargāja visās desmit spēlēs un atvairīja 92.1% metienu. 22 gadus vecais latviešu vārtsargs šo sezonu aizvadīja AHL (Amerikas hokeja līgas) Abotsfordas “Canucks” komandā, kur vārtus sargāja 44 spēlēs un atvairīja 90.9% metienu. Kā arī, NHL (Nacionālās hokeja līgas) Vankūveras “Canucks” komandā, kur aizvadīja piecas spēlēs ar atvairītiem 90.8% metienu.

Vēsturiskajā bronzas spēlē pa vienai reizei rezultatīvi bija Roberts Bukarts un Jānis Jaks. Divus vārtus guva Kristiāns Rubīns, kurš bija arī uzvaras vārtu autors.Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.