ASV hokejisti mājās aizved bronzas medaļas

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

ASV hokejisti ar pārliecinošu sniegumu un rezultātu 6:1 pārspēja Vācijas valstsvienību. Ziemeļamerikas pārstāvji izcīnīja ceturto bronzas medaļu pēdējos astoņos turnīros.

Spēles sākumā vāciešiem bija iespēja spēlēt četru minūšu vairākumā, bet vīra pārsvars netika izmantots un līdz ar ASV hokejista atgriešanos laukumā vārtus guva amerikāņi. Spēles turpinājumā vācieši veidoja labus uzbrukumus, bet precīzāki un veiklāki tomēr bija ASV hokejisti. Otrā perioda ievadā vācieši ielaida vēl divus vārtus un pēc 40 spēlētām minūtēm rezultāts bija 4:0 ASV labā. Trešā perioda vidū vienus vārtus Vācijas izlase atguva, parādījās arī agresīvākas spēles epizodes, bet rezultāts beigās 6:1.

Vācijas izlase pēdējo bronzas medaļu pasaules čempionātos izcīnīja 1953. gadā, bet 2018. gadā Olimpiskajās spēlēs pārsteidzoši kaklā gāra sudrabas medaļas. Rezultatīvākais spēlētājs ASV rindās Konors Garlands, kurš 10 spēlēs iekrāja 13 (6+7) punktus, bet vāciešiem Matias Plahta un Marsels Nūbels abi iekrāja astoņus punktus.