Sīvās cīņās noskaidroti pusfinālu pāri

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pasaules čempionātā palikušas tikai B grupas komandas, kuras turpinās cīņas pusfinālos. Ceturtdaļfinālu mači noslēgušies gana sīvās spēlēs, tikai ar vienu izņēmumu.

Pirmajā mačā starp Šveices un Vācijas izlasēm rezultāts tika noskaidrots pēcspēles metienos. Pirmie vadībā izvirzījās Šveices hokejisti. Otrajā trešdaļā komandas guva pa vieniem vārtiem, bet trešajā ripu vārtos spēja raidīt tikai Vācijas izlase. Uzvaru pēcspēles metienos izcīnīja vācu hokejisti pēc skaista Marsela Nūbelsa realizēta metiena.

Vienīgā spēle, kurā uzvara tika izcīnīta ar vairāk kā vienu vārtu pārsvaru bija ASV un Slovākijas izlašu savstarpējā duelī. ASV jau pirmajā trešdaļā izvirzījās 3:0 vadībā un līdz spēles beigām pārsvaru tikai palielināja, izcīnot 6:1 uzvaru.

Mačā starp Somijas un Čehijas valstvienībām rezultātu izšķīra vieni vārti. Tie tika gūti otrajā periodā un to paveica somu hokejists Jere Innala, kurš kaldināja Somijas panākumu.

Krievijas Olimpiska Komiteja (KOK) tikās ar Kanādas izlasi. Pirmais periods noslēdzās bez vārtu guvumiem. Otrajā trešdaļā vadībā izvirzījās KOK komanda, bet trešajā periodā Kanādas izlase rezultātu izlīdzināja. Izšķirošie vārti tika gūti papildlaikā, šoreiz to izdevās izdarīt Kanādas izlasei.

Slava – ir, prieka – nav

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.